شورولت یک خودروی صفرکیلومتر به همراه اینترنت پرسرعت به یک معلم هدیه داد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

کریستینا عمر گونزالس لونا یک معلم مکزیکی است که وظیفه برگزاری کلاس در نقاط کمتر توسعه یافته این کشور را دارد. این معلم به تازگی یک دستگاه شورولت اسپارک Spark را از شرکت شورولت دریافت کرده تا علاوه بر کمک به تحرک وی برای جابجایی بین مناطق مختلف، قابلیت برگزاری کلاس آنلاین را نیز در اختیار او قرار دهد چرا که این شورولت اسپارک به وای فای مجهز است.

این هدیه شورولت به پاس تلاش‌های کریستینا گونزالس به وی اعطا شد، چرا که او پس از همه گیری کرونا و ایجاد محدودیت‌های مختلف برای دانش آموزان، وظیفه خود را انجام داد و سعی کرد تا کلاس‌های آموزشی را برای کودکان در مناطق دور افتاده اجرا کند.

شورولت اسپارک یکی از اقتصادی‌ترین خودروهای پیش روی مشتریان در مکزیک است. این خودرو از پیشرانه دیزلی 1.4 لیتری به همراه گیربکس CVT استفاده می‌کند. شرکت مخابراتی OnStar این خودرو را به اینترنت 4G متصل کرده که قابلیت اتصال به هفت دستگاه را دارد و به همین دلیل می‌توان از آن به عنوان پایگاهی برای برگزاری کلاس‌های آنلاین استفاده کرد. سه دستگاه تبلت نیز همراه این شورولت اسپارک از سوی اپراتور مکزیکی آن استار ارایه می‌شود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران