فروش ویژه پیکاپ آمیکو آسنا با تخفیف ویژه آغاز شد + جدول

آمیکو به مناسبت عید سعید فطر، فروش ویژه ای برای پیکاپ آمیکو آسنا قرار داده که در آن تخفیف های ویژه ای را نیز در نظر گرفته است. آمیکو آسنا یک پیکاپ تولید داخل است که به موتور 2.4 لیتری تنفس طبیعی مجهز شده و می تواند حداکثر 143 اسب بخار در دور 6000 و 210 نیوتن متر در دور 4400 را تولید کند. این خودرو دو دیفرانسیل است و تجهیز آن به قفل اتوماتیک دیفرانسیل مزیتی برای قابلیت های آفرودی آن است.

در این طرح فروش، قیمت خودروی پیکاپ آسنا به رنگ سفید 924 میلیون تومان اعلام شده ولی در این طرح مبلغ 64 میلیون تومان برای آن در نظر گرفته شده است. همچنین رنگ های دیگر این خودرو 946 میلیون تومان قیمت دارد که در این طرح، 66 میلیون تومان تخفیف برای مدل های رنگی نیز در نظر گرفته شده است.

شرایط فروش نقدی آمیکو آسنا

شرایط فروش نقدی آمیکو آسنا

البته شرایط فروش اقساطی نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده که با پیش پرداخت های 515 میلیون تومان برای رنگ سفید و 527 میلیون تومان برای رنگ های دیگر، خودرو تحویل داده می شود و الباقی در دو قسط پرداخت خواهد شد.

شرایط فروش اقساطی آمیکو آسنا

شرایط فروش اقساطی آمیکو آسنا

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۴۸۰۱۹-۰۲۱ و ۹-۴۴۵۶۶۲۳۳-۰۲۱ داخلی ۱۰۵ (دفترمرکزی) تماس بگیرید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
فرزانه 1400/2/22
قیمت فعلی؟ مثلا اگه موقع تحویل اوضاع مملکت طوری شد که 200 میلیون ارزون شد بقیه ش رو پس میدن؟ از خود ماست که بر ماست / لیاقت مردم بیش از این نیست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران