سدان جدید چری رونمایی شد، کپی‌برداری چینی‌ها از یکدیگر!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

مدتی پیش یکی از خودروسازان نوآورانه چینی به نام ژیجی، سدانی الکتریکی و مدرن به نام L7 را رونمایی کرد. حال پس از مدتی چری نیز یک سدان الکتریکی جدید را به نمایش درآورده که شباهت فوق‌العاده زیادی با ژیجی L7‌ دارد.

خودرو جدید چری اکنون با کد RT01 شناخته می‌شود و توسط سایت چری نیو به تولید می‌رسد. این خودرو براساس پلت فرم LSF ساخته شده و می‌توان آن را نسخه سدان چری Big Ant قلمداد کرد. ابعاد و اندازه سدان جدید چری کاملا مشابه سایک ژیجی L7‌ و بی وای دی هان است، از این رو می‌توان محصول جدید چری را رقیبی برای دو خودرو یاد شده عنوان کرد.

چری Ruiteng 01 با جدیدترین متدهای تولید اتومبیل ساخته شده است، از این رو نسبت به خودروهای امروزی 30 درصد سبک‌تر است. جلوپنجره این خودرو از چراغ‌های باریک تشکیل شده و مطابق نظر خبرنگاران چینی، چهره این خودرو را شبیه به شاه ماهی کرده است. انتظار می‌رود سدان جدید و الکتریکی چری با قیمتی بین 120،000 تا 180،000 یوان به بازار عرضه شود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران