برادران اسکانیا در مقابل یکدیگر، مسابقه درگ میان 3 کامیون اسکانیا + فیلم

تا به امروز شاهد مسابقات درگ زیادی میان خودروهای اسپرت و سوپراسپرت یا حتی خودروهای معمولی بوده ایم و یا در مسابقاتی هیجان انگیزتر، رقابتی میان خودرو با موتورسیکلت یا هواپیما شکل گرفته که نتایج جالبی هم داشتند، ولی بعید می دانیم رقابت کامیون های کشنده سنگین وزن با یکدیگر را دیده باشید!.

سال گذشته رقابتی درگ میان دو کامیون سنگین وزن مرسدس آکتروس با کامیون اسکانیا R500 شکل گرفت که فیلم رقابت آن در خودروبانک منتشر شد و جزییات آن مورد بررسی قرار گرفت، اما امروز در مسابقه ای جدید و متفاوت، شاهد رقابت اعضای خانواده اسکانیا با یکدیگر هستیم، اما این 3 کامیون یکسان نبوده و مدل های مختلف اسکانیا با کاربری های متفاوت مقابل یکدیگر قرار گرفته است تا توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

در این رقابت سه کامیون اسکانیا R500، اسکانیا P410 و در آخر کامیون اسکانیا P450 با کاربری های متفاوت در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا یک رقابت خانوادگی بیشتر سرگرم کننده را به نمایش بگذارند.

در بخش فنی، کامیون کشنده اسکانیا R500 با پیشرانه 13 لیتری و خروجی قدرت 500 اسب بخاری قرار گرفته است و در سمت دیگر کامیون اسکانیا P410 با حجم مشابه 13 لیتری موتور، اما خروجی قدرت 410 اسب بخاری دیده می شود. کامیون اسکانیا P450 هم از موتور 13 لیتری استفاده می کند، اما خروجی قدرت 450 اسب بخاری دارد که باتوجه به کاربری و وزن نهایی، تقریبا می توانیم شاهد یک مسابقه درگ نزدیک باشیم که نتیجه این مسابقه و جزییات این رقابت را می توانید در فیلم زیر شاهد باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران