شرایط فروش فردا SX5 ویژه خردادماه 1400 اعلام شد + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرایط فروش فردا SX5 با قیمت جدید از سوی خودروسازی فردا اعلام شد. در این شرایط فروش قیمت فردا SX5 معادل 629 میلیون تومان اعلام شده که پس از کسر تخفیف 20 میلیون تومانی، به 609 میلیون تومان کاهش یافته است.

مشتریان برای پیش ثبت نام فردا SX5، نیاز به ارایه مبلغی برابر با 294 میلیون و 500 هزار تومان دارند. پرداخت مرحله دوم به صورت دوماهه است و 117 میلیون و 800 هزار تومان خواهد بود. پرداخت سوم نیز در زمان تحویل خودرو صورت خواهد گرفت. سود مشارکت شرایط فروش فردا SX5 معادل 18 درصد در نظر گرفته شده است و موعد تحویل خودروها نیز 120 روزه خواهد بود.

فردا SX5 یک کراس‌اوور شهری است که از پیشرانه 1.6 لیتری تنفس طبیعی بهره می‌برد. حداکثر قدرت این پیشرانه 123 اسب‌بخار و حداکثر گشتاور آن نیز 151 نیوتن‌متر خواهد بود. جعبه دنده در نظر گرفته شده برای فردا SX5 نیز از نوع اتوماتیک CVT است و همان‌طور که از یک کراس‌اوور شهری انتظار می‌رود، فردا SX5 عملکردی اقتصادی و مقرون‌به صرفه از خود برجای خواهد گذاشت. در ادامه می‌توانید شرایط فروش فردا SX5 را که به تازگی اعلام شده است، مشاهده کنید:

شرایط فروش فردا SX5

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش به شماره تماس دفتر فروش مرکزی خودروسازی فردا تماس بگیرید: 02148645000

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران