له شدن تویوتا هایلوکس با سقوط از ارتفاع 3 کیلومتری با هلی کوپتر! + ویدیو

تست های تصادف به شما سطح ایمنی خودرو در یک محدوده سرعت پایین و عموما زیر 60 کیلومتر را نشان می دهد که در این شرایط محصولات شرکت های خودروساز بزرگ اروپایی، آمریکایی و آسیایی می توانند سلامت سرنشینان را با ایربگ ایمنی، بدنه تقویت شده و سیستم های ایمنی تامین کنند، هرچند تصادف در سرعت های بالاتر ممکن است جراحات سنگینی به سرنشینان وارد کرده و یا حتی منجر به مرگ آنان شود. اما اگر یک خودرو از ارتفاع سقوط کند، چه بلایی بر سر آن خواهد آمد؟

امروز در خودروبانک شاهد ویدیویی از سقوط یک دستگاه تویوتا هایلوکس از ارتفاع خواهیم بود، اما نه از ارتفاع 10 یا 20 متری، بلکه از ارتفاع 3 کیلومتری نسبت به زمین که باعث له شدن کامل خودرو پس از برخورد با زمین می شود.

در مرحله اول این تست شاهد بالا بردن یک دستگاه تویوتا هایلوکس تا ارتفاع تقریبا 1.5 کیلومتری نسبت به زمین با کمک هلیکوپتر هستیم که پس از برخورد با زمین خسارت زیادی به آن وارد می شود، اما در مرحله دوم و پس از رها کردن خودرو از ارتفاع 3 کیلومتری، شاهد له شدن کامل آن پس از برخورد با سطح زمین هستیم که جزییات آن را می توانید در فیلم زیر شاهد باشید و پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه تماشای آن را از دست ندهید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران