فیدلیتی در بازار چین چگونه فروخته است؟ + جدول

شرکت بهمن موتور از تیرماه 1400 فروش محصول فیدلیتی را آغاز می‌کند و این SUV جذاب رسماً عضوی از بازار خودروی ایران خواهد شد. جالب است که بدانید فیدلیتی (از خانواده جتور X70) که در بازار چین عرضه می‌گردد از سال ورود به بازار جهانی (2018) تاکنون در لیست 10 خودرو SUV پرفروش این بازار بوده است. تا جاییکه آمار فروش سال 2019 این محصول بیش از فروش بعضی از شاسی‌بلندهای چینی موجود در ایران در بازار چین بوده است.

نکته قابل توجه دیگر در آمار و ارقام حاکی از آن است که در بازار چین از محصول جتور در سال 2019 و 2020 بین 130 تا 140 هزار دستگاه هر سال بوده است.

فروش کل جتور در دو سال اخیر میلادی در بازار چین
فروش کل در 2019 میلادی138.950 دستگاه
فروش کل در 2020 میلادی130.703 دستگاه

جتور X70 یا همان فیدلیتی در بازار چین در سال 2019 توانسته بیش از 128 هزار دستگاه را در بازار چین بفروشد که عدد بسیار خوبی در این بازار بوده است.

جتور در ایران همان خودرو فیدلیتی گروه بهمن است. خودرویی که این روزها در سر زبان خاص و عام است و توانسته نظرات را با امکانات بی‌نظیرش، عملکرد بدون نقص و قیمت رقابتی به خود جلب کند. مجموعه امکانات و قیمتی که در این روزهای بازار ایران بسیار خوب است و احتمالاً جزو پرفروش‌ترین خودروهای چینی بازار ایران باشد.

بهمن موتور سرمایه‌گذاری بزرگی در زمینه خطوط تولید این خودرو از قبیل پرس‌ها، موتور، خط رنگ، خط بدنه و مونتاژ این خودرو کرده و قصد دارد تا با تیراژ بسیار بالایی این خودرو را روانه بازار کند. همچنین لازم به ذکر است که پلتفرم این خودرو تحت مالکیت بهمن موتور است و این شرکت می‌تواند در آینده خودروهای دیگری و حتی تغییراتی را روی این پلتفرم پیاده‌سازی کند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
م 1400/3/31
گازش تاخیر داره؛ یعنی از وقتی که پدال گازو فشار میدی دو ثانیه بعد موتور واکنش نشون میده. واقعا رو مخه. چند سال پیش من 206 تیپ پنج داشتم که دریچه گازش برقی بود و تاخیر دو ثانیه ای داشت. رو مخ بود. یه روزه ردش کردم رفت. حالا خود دانید
شایان 1400/4/1
امکانات بی نظیر و عملکرد بدون نقص؟!چرا اول مقاله نمی نویسید تبلیغه؟
  • محمد 1400/4/1
    برای من این همه تبلیغ برای این ماشین بسیار جای تعجب داره. یکم تامل خوبه. گروه بهمن اینطوری به آب و آتیش نمیزده. خدا کنه اینقدری که آپشن داره با کیفیت هم باشه.
علیرضا 1400/4/1
بسیار عالی .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران