استقبال زیاد از پیش فروش اول فیدلیتی، پیش فروش بعدی بزودی اعلام می شود

نخستین مرحله فروش خودرو فیدلیتی به صورت نقدی در 1تیرماه ۱۴۰۰ انجام شد که با استقبال خوب خریداران همراه بود. پوریا محمد گنجی اولین فرد ثبت نام کننده مرحله اول فروش فیدلیتی از استان تهران در خصوص نحوه ثبت نام این خودروگفت:

راس ساعت 9 صبح به سایت مربوطه وارد شدم و در مدت زمان کمتر از 5 دقیقه توانستم اطلاعاتم را ثبت نمایم؛ حین ثبت نام نیز با مشکلی مواجه نشد و از فرآیند ثبت نام راضی هستم.

وی با تاکید بر اینکه که ازطریق تبلیغات در اینستاگرام با فیدلیتی آشنا شدم، اظهارداشت:

خودم و به خصوص همسرم به خودرو های اسپرت علاقه مند بودیم و بیشتر به اصرار او برای خرید فیدلیتی ثبت نام کردم، البته ظاهر زیبای خودرو نیز در انتخابم برای خرید نیز تاثیر گذار بود.

وی همچنین یادآور شد؛ تحقیقات لازم را نیز در خصوص کیفیت خودرو و آپشن های مورد نظر انجام و سپس اقدام به خرید کردم.

سعید شهروز یکی دیگر از ثبت نام کنندگان مرحله اول فیدلیتی از شهرستان بابل پیرامون نحوه ثبت این خودرو بیان داشت:

هنگام درج اطلاعات مشکلی نداشتم اما دوبار در درگاه پرداخت با مشکل مواجه شدم و تقریبا حدود 30 دقیقه ثبت نامم به طول انجامید.

وی با بیان اینکه از طریق اینترنت منزل اقدام به ثبت نام فیدلیتی گرفتم، گفت:

البته سایت شلوغ و پرترافیک بود و با وجود آنکه ساکن تهران هستم مجبور شدم از شهرستان بابل ثبت نام کنم. از طریق اینستاگرام و بیلبوردهای با این محصول آشنا شدم و بعد تصمیم به ثبت نام گرفتم.

ندا یوسف دمشقیه دیگر ثبت نام کننده خودروی فیدلیتی با تاکید بر اینکه هنگام ثبت نام با مشکلی مواجه نشده بود، گفت که راس زمان مقرر به سایت مربوطه وارد و اقدام به ثبت نام خودروی فیدلیتی کرده است.

وی با بیان اینکه از طریق اینستاگرام با فیدلیتی آشنا شدم، خاطرنشان کرد که تعریف خودروی فیدلیتی را از برخی آشنایان و دوستان شنیده بوده، ظاهر خودرو نیز زیبا و مشتری پسند است از این جهت اقدام به ثبت نام و خرید کرده است.

گفتنی است؛ نخستین مرحله فروش خودرو فیدلیتی با استقبال مشتریان همراه بود و در کمتر از یک ساعت از زمان آغاز فروش، به اتمام رسید. با توجه به تامین مناسب مجموعه قطعات تولیدی، روند تولید در ماه های آتی سرعت بیشتری خواهد گرفت تا انتظارات خرید مشتریان برآورده شود. بدین منظور طی دو هفته آینده زمان جدید فروش ویژه فیدلیتی از طریق وبسایت و کانال های رسمی ارتباطی گروه بهمن اعلام خواهد شد.

نظرات
 
 
 
سعید صمدی 1400/4/2
آقا چرا دروغ؟!!!!!!!!!!!!
من بیش از 20 نفر میشناسم که اصلا سایت براشون بالا نیومده! یه سر به اینستاگرام بزنید ببنید چقدر مردم شاکی هستن.
سایت 10 دقیقه قفل بود بعد هم تکمیل ظرفیت
محمد 1400/4/2
من ساعت ۹ وارد سایت شدم با سه دقیقه تاخیر فروش باز شد م‌قع انتخاب چند دقیقه گیر داشت و بعد اینکه انتخاب کردم و مشخصات پر کردم نوشت صحت فرمون چند دقیقه طول میکشه و بعدش پیام داد که ظرفیت پر هست امکانش نیست یه م ب دیگه انتخاب کن
مدل پنج نفره هم انتخاب کردم دوباره همین پیام را داد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران