قایق جدید مرسدس بنز AMG با بیش از 2000 اسب‌بخار قدرت رونمایی شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

نمایشگاه قایق میامی هرساله میزبان تازه‌ترین رویدادهای صنعت دریانوردی است که امسال به دلایلی برگزار نشد. با این وجود عدم برگزاری نمایشگاه مانع از آن نشده است که مرسدس بنز جدیدترین محصول خود یعنی قایق سیگارت شاهین شب سری بلک را معرفی نکند. این قایق تفریحی فوق سریع بر پایه فیبرکربن ساخته شده و عرشه آن نیز به طور کامل از همین ماده ساخته شده است.

بدنه مشکی و نارنجی به همراه طراحی نوآورانه، از دیگر جذابیت‌های قایق AMG هستند. تیم مسابقه‌‌ای سیگارت در فرآیند طراحی این قایق سهیم‌ بوده‌اند و سعی کرده‌اند تا از ظاهر مرسدس AMG GT سری بلک در ساخت آن بهره بگیرند. آرم‌های AMG در گوشه و کنار این قایق درج شده‌اند و فرآیند نقاشی آن‌ها با دست انجام شده است.

مبلمان داخلی قایق AMG مدل Cigarette Cool است که گرما را دفع کرده و محیطی خنک برای سرنشینان فراهم می‌کند. سه نمایشگر مقاوم در برابر گرما نیز برای قسمت کنترل قایق در نظر گرفته شده‌اند که در شب جلوه زیبایی خواهند داشت. مسافران قایق AMG‌ می‌توانند از طریق سیستم صوتی Audio Marine از گوش دادن به موسیقی‌های خود لذت ببرند.

قایق AMG

پنج موتور 4.6 لیتری V8 Mercury Racing 450R وظیفه پیش راندن این قایق را برعهده دارند که مجموع قدرت آن‌ها به 2250 اسب‌بخار می‌رسد. سیستم پیشرفته کنترل قایق AMG‌ به کاپیتان اجازه می‌دهد تا هرکدام از موتورها را به صورت جداگانه کنترل کند.

قیمت قایق 41 فوتی Nighthawk از 800 هزار دلار آغاز می‌شود و برای افزودن هرکدام از 5 موتور به این قایق، نیاز به پرداخت 50 هزار دلار اضافه خواهید داشت. همچنین مالک می‌تواند برخی آپشن‌های خاص خودروهای سری AMG‌ مرسدس را نیز به این قایق اضافه کند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران