شرایط قیمت خودرو در این روزهای بازار خودرو چگونه است؟

هفته جاری در حالی آغاز شد که تا به امروز گزارش های بازار نشان از ثبات نسبی قیمت ها در این بازار بدون مشتری دارد. مثل هفته های گذشته و یا سال گذشته، این روزها هم بازار خودرو رونق چندانی ندارد و مشتریان بجای اینکه در بازار آزاد سرمایه گذاری کرده و یک خودرو با قیمت چند صد میلیون تومانی خریداری کنند، تلاش می کنند تا یکی از برندگان خوش شانس شرایط فروش خودروسازان داخلی باشند.

با این حال هفته جاری با ثبات قیمتی آغاز شد و گزارش های امروز بازار هم نشان از ثبات قیمت خودروهای داخلی طی روزهای اخیر دارد که در این خصوص می توان به قیمت 153 میلیون تومانی کوییک معمولی، قیمت 159 میلیون تومانی کوییک R، قیمت 132 میلیون تومانی سایپا 111، قیمت 130 میلیون تومانی خودروی تیبا یا حتی قیمت 160 میلیون تومانی ساینا پلاس در بازار برای محصولات سایپا اشاره کرد.

در بین محصولات ایران خودرو هم می توان به قیمت 264 میلیون تومانی برای پژو 206 تیپ 5، قیمت 212 میلیون تومانی تیپ 2، قیمت 211 میلیون تومانی رانا پلاس، قیمت 332 میلیون تومانی دنا پلاس، قیمت 201 میلیون تومانی سمند LX، قیمت 268 میلیون تومانی سورن پلاس، قیمت 242 میلیون تومانی پژو پارس یا قیمت 385 میلیون تومانی پژو 207 اتوماتیک اشاره کرد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران