بوگاتی شیرون سریع تر است یا ماشین فرمول 1 ردبول؟ + فیلم

در مسابقات اتومبیل رانی، هیچ ماشینی به گرد پای ماشین های فرمول 1 هم نمی رسد، اما یک هیولای استاندارد جاده ای وجود دارد که شاید بتواند رقیبی برای ماشین های فرمول 1 فصل های گذشته باشد!. بوگاتی شیرون، هیولای این روزهای صنعت خودروسازی که در حال حاضر یکی از سریع ترین خودروهای استاندارد جاده ای به شمار می رود و به تازگی شرایطی فراهم شده تا در برابر ماشین فرمول 1 فصل 2011 تیم ردبول قرار گرفته و آن را به چالش بکشد، اما آیا در انجام این کار موفق خواهد شد؟

بوگاتی شیرون با موتوری غول پیکر 16 سیلندر مجهز به چهار توربوشارژر در این رقابت حاضر شده است که می تواند خروجی قدرت 1500 اسب بخاری و گشتاور 1600 نیوتن متری تولید کند که برای حرکت دادن این غول 2 تنی بکار گرفته خواهد شد.

در مقابل ماشین فرمول 1 تیم ردبول قرار گرفته است که از آن در فصل 2011 رقابت های جهانی استفاده شده و حالا با موتوری 2.4 لیتری هشت سیلندر تنفس طبیعی مقابل بوگاتی شیرون قرار گرفته است که می تواند خروجی قدرت 750 اسب بخاری تولید کند، اما این قدرت برای حرکت دادن وزن 650 کیلوگرمی خودرو استفاده خواهد شد که نسبت قدرت به وزن بسیار بهتری نسبت به بوگاتی شیرون دارد، اما آیا در یک مسابقه درگ می تواند بوگاتی شیرون را شکست دهد؟

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران