عملکرد عالی سیتروئن زانتیا در تست موس را ببینید + فیلم

به تازگی عملکرد سیتروئن زانتیا در تست موس به نمایش گذاشته شده است. این خودرو که در سگمنت D قرار می گیرد، زمانی توسط سایپا به بازار ایران نیز عرضه شد و در نهایت به دلیل مشکلات امنیتی، از خط تولید سیتروئن حذف شد.

حال مجموعه KM77 اقدام به بررسی و بررسی سه مدل سیتروئن زانتیا در تست سخت موس کرده که عملکرد آنها بسیار جالب است. اگر فیلم را مشاهده کنید، سیتروئن زانتیا سبز رنگ در نسخه VSX و مدل 1993 است که می تواند حداکثر 155 اسب بخار را تولید کند. سیتروئن زانتیا قرمز رنگ مدل 1997 است که توربوشارژ است و می تواند حداکثر 150 اسب بخار را تولید کند. و در نهایت زانتیا طوسی رنگ مدل 1999 است که موتور دیزلی 110 اسب بخاری دارد.

سیتروئن زانتیا

طبق آنچه در فیلم زیر می بینید، بهترین عملکرد این خودرو در سرعت 73 کیلومتر در ساعت بوده است. اگرچه این سرعت 4 کیلومتر در ساعت پایین تر از حد نرمال خودروهای امروزی است، اما برای یک خودرو با 20 سال سن بسیار عالی است. این عملکرد کاملاً شبیه خودروهایی چون مرسدس بنز CLS، فولکس واگن آرتئون و فورد Ka+ است.

در فیلم زیر می توانید عملکرد سیتروئن زانتیا را در تست موس ببینید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران