شرایط فروش اقساطی جک S3 از سوی کرمان موتور اعلام شد + جدول نیمه دوم تیرماه 1400

شرکت کرمان موتور شرایط فروش اقساطی جک S3 را ویژه نیمه دوم تیرماه 1400 اعلام کرد. در این شرایط قیمت جک S3 معادل 509 میلیون تومان اعلام شده است که متقاضیان برای بهره‌مندی از شرایط فروش اقساطی، نیاز به ارائه پیش پرداخت 109 میلیون تومانی خواهند داشت. باقی مبلغ خودرو نیز در قالب هشت چک به مبالغ مختلف پرداخت خواهد شد که تاریخ آن‌ها از مهرماه امسال آغاز شده و در تیرماه 1402 به پایان خواهد رسید.

سند خودروهای ارائه شده در شرایط فروش اقساطی جک S3 تا پایان مدت اتمام اقساط در رهن باقی خواهد ماند. خودروها با مدل 1400 ارائه شده‌اند و تاریخ تحویل آن‌ها دی ماه 1400 اعلام شده است.

جک S3‌ یک کراس‌اوور شهری است که نقش عضو کوچکتر خانواده کراس‌اوورهای جک را در سبد محصولات کرمان موتور ایفا می‌کند. ام وی ام X22 و بایک X25 دو رقیب اصلی جک S3‌ در شرایط فعلی بازار هستند. در ادامه می‌توانید شرایط فروش اقساطی جک S3‌ ویژه نیمه دوم تیرماه را مشاهده کنید.

شرایط فروش اقساطی جک S3‌

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران