شرایط فروش اقساطی جک J4 از سوی کرمان موتور اعلام شد + جدول نیمه دوم تیرماه 1400

کرمان موتور شرایط فروش اقساطی جک J4 ویژه نیمه دوم تیرماه 1400 را اعلام کرد. جک J4 کوچکترین عضو محصولات جک در ایران است که نقش یک سدان اقتصادی را در سبد محصولات کرمان موتور ایفا می‌کند. قیمت جک J4 در شرایط فروش اقساطی نیمه دوم تیرماه معادل 339 میلیون تومان اعلام شده است. متقاضیان برای شرکت در این شرایط، باید پیش پرداختی معادل 99 میلیون تومان را ارائه دهند و باقی قیمت خودرو نیز در هشت چک به مبالغ مختلف در فاصله مهرماه 1400 تا تیرماه 1402 پرداخت خواهد شد.

خودروها با مدل 1400 به مشتریان واگذار می‌شوند و موعد تحویل آن‌ها نیز دی‌ماه 1400 عنوان شده است. سند خودرو نیز تا پایان دوره اقساط در رهن شرکت باقی خواهد ماند. جیلی GC6، پژو 207 صندوقدار اتوماتیک و پژو پارس اتوماتیک از جمله رقبای جک J4‌ در بازار ایران هستند.

شرایط فروش اقساطی جک J4

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
ali 1400/4/21
کرمان مونور و انتخاب رنگ !!!
باور نکردنیه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران