قیمت تارا دنده‌ای از سوی ایران خودرو اعلام شد

با صدور دعوتنامه تکمیل وجه برای اولین گروه از پیش خرید کنندگان محصول جدید ایران خودرو، قیمت تارا دنده ای مشخص شد. در دعوتنامه تکمیل وجه ارسالی برای مشتریان، از آن‌ها خواسته شده تا مبلغ 149 میلیون و 922 هزار تومان را پرداخت کنند. بنابراین با توجه به رقم درخواست شده هنگام پیش فروش تارا دنده‌ای که 143 میلیون و 550 هزار تومان بوده و هیچ‌گونه سود مشارکتی به آن تعلق نگرفته است، قیمت تارا دنده‌ای 290 میلیون و 472 هزار تومان برای مشتریان نهایی محاسبه شده است.

تارا جدیدترین محصول و خودرو داخلی ایران خودرو است که با هدف جایگزینی پژو 301 وارد بازار شد. این خودرو از نسخه تقویت شده موتور TU5 با 113 اسب‌بخار قدرت و 144 نیوتن‌متر گشتاور بهره می‌برد. جعبه دنده در نظر گرفته شده برای تارا نیز پنج سرعته دستی است و به نظر نمی‌رسد تجربه رانندگی متفاوتی نسبت به دیگر محصولات ایران خودرو به نمایش بگذارد. رانا پلاس و دنا پلاس، دو رقیب هم‌خانواده تارا هستند در حالی که این خودرو باید با محصول جدید سایپا یعنی شاهین نیز در بازار رقابت کند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران