آمار فروش خودرو ماه ژوئن 2021 در بازار ترکیه منتشر شد، فروش فوق العاده برای خودروهای سبک + جدول

باتوجه به گزارش های فروش خودرو در کشور ترکیه مربوط به ماه ژوئن 2021، فروش خودروهای جدید سبک در این ماه با افزایش 12.5 درصدی نسبت به سال گذشته همراه شده و به رکورد بیشترین میزان فروش در سال 2017 میلادی نزدیک شده است.

بیشترین میزان فروش خودرو در ماه ژوئن برای کشور ترکیه، تعداد 83 هزار و 658 دستگاه در سال 2017 میلادی بوده است که حالا پس از گذشت 4 سال بار دیگر شاهد نزدیک شدن این آمار فروش به رکورد سال 2017 با مجموع فروش 79 هزار و 819 دستگاهی در ماه ژوئن سال 2021 میلادی هستیم.

نزدیک شدن به رکورد فروش به این معناست که فروش خودرو از ابتدای سال تا ماه ژوئن با افزایش 55.3 درصدی نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته همراه بوده است و پرچمدار فروش در ماه ژوئن نیز به ترتیب شرکت های فیات، رنو و فولکس واگن هستند جایگاه اول تا سوم پرفروش ترین خودروسازان فعال در کشور ترکیه را به نام خود ثبت کرده اند.

در ادامه می توانید نگاه دقیق و کامل تری به آمار فروش برندهای مختلف خودروسازی در کشور ترکیه برای ماه ژوئن داشته باشید.

آمار فروش ماه ژوئن ترکیه

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
صفا 1400/4/26
فقط کافیه اسم خودروها را در این لیست ببینیم و به همسایه غربیمان قبطه بخوریم. حالم خوب نیست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران