شرایط ویژه فروش مدیران خودرو برای ام وی ام 315 فیس لیفت

شرکت مدیران خودرو برای هاچ‌بک محبوب خود در بازار کشور شرایط ویژه فروش در نظر گرفته که با پرداخت 30 درصد قیمت خودرو، اقساط 5 ساله و بهره مناسب 15 درصد قابل خریداری است. ام وی ام 315 به عنوان هاچ‌بک مدیران خودرو شناخته می‌شود که نزدیک به یک دهه از معرفی نسل نخست آن در بازار ایران می‌گذرد و توانست به فروش بسیار موفقی دست یابد.

از ویژگی‌های مثبت این هاچ‌بک می‌توان اندازه ابعاد داخلی بزرگ‌تر نسبت به رقبا، امکانات مناسب رفاهی و ایمنی، اشاره نمود و همین امر باعث حضور موفق ام وی ام 315 در طول نزدیک به 1 دهه حضور در بازار ایران شده است.

فیس‌لیفت جدید ام وی ام 315 سال گذشته با تغییرات ظاهری، داشبورد کاملاً جدید، گیربکس اتومات، سانروف برقی، فرمان برقی و سیستم پایداری الکترونیکی بهره می‌برد که در مجموع یک هاچ‌بک زیبا و مجهز است.

نظرات
 
 
 
علی حیدریان 1400/5/18
چرا دروغ میگید از کجا 15 درصد سود میگیرید من تمام نمایندگی‌ها رفتم وهمشون 21درصد سود میگیرن
  • علی 1400/5/19
    بستگی داره به مدت زمان پرداخت اقساط هر چی تعداد سال بیشتر باشه سود بیشتری داره
سهیل 1400/5/20
یه خودرو تیگو 5 که قیمتش 750 هست و قیمت بازارش 650 با اقساط 60 ماهه در میاد برای مشتری با 100 ملیون اختلاف بازار در میاد 1.240.000.000 تومان واقعا نمی دونم چه کسی می ره به این روش خودرو اقساطی می خره ...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران