تبدیل پراید هاچ بک به یک موتور 5.3 لیتری توربوشارژر با دیفرانسیل عقب! + فیلم زیرنویس فارسی

همه ما ایرانی ها با خودروی پراید آشنا هستیم و تقریبا همگی تجربه رانندگی با این خودروی کوچک شهری را داریم، هرچند این خودرو نه تنها در شهر، بلکه توسط ما ایرانی ها برای رفتن به مسافرت و یا حتی زدن به دل طبیعت هم استفاده می شود.

فورد فستیوا را می توان اولین نسخه و پدربزرگ پراید خودمان دانست و بعد از آن در قالب کیا پراید به کره جنوبی و سپس توسط سایپا مهمان کشور شد و برای سال ها توانست پرفروش ترین خودروی بازار ایران لقب گیرد. تا اینکه بلاخره در ابتدای سال 99 پرونده مدل های سواری آن برای همیشه بسته شد و تبدیل به صفحه ای ماندگار در تاریخ صنعت خودروسازی کشور شد.

حتما می دانید که خودروی پراید به طور استاندارد یک پیشرانه 1.3 لیتری چهار سیلندر محور جلو محرک دارد، اما چه می شود اگر این خودروی کوچک شهری را به یک پیشرانه حجیم 5.3 لیتری توربوشارژر، آن هم با ارسال نیرو به چرخ عقب مجهز کرد؟

در ادامه شاهد کالبد شکافی یک دستگاه فورد فستیوا و اضافه کردن یک پیشرانه 5.3 لیتری توربوشارژر بر روی آن هستیم که با زیرنویس فارسی می توانید به تماشای آن بنشینید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران