آیا قیمت جدید اعلام شده برای فیدلیتی صحیح است؟‌ اطلاعیه تکذیب بهمن موتور

شرایط پیش فروش فیدلیتی به همراه قیمت و زمان آغاز بخشنامه اندکی پیش توسط رسانه‌های اقتصادی منتشر شدند. در این شرایط زمان آغاز پیش‌فروش فیدلیتی هشتم شهریورماه اعلام شد و قیمت فیدلیتی نیز 712 میلیون تومان برای نسخه پنج‌نفره و 725 میلیون تومان برای نسخه هفت‌نفره اعلام شده بود. با این حال مدتی کوتاه پس از انتشار شرایط پیش‌فروش فیدلیتی، گروه بهمن با انتشار یک اطلاعیه این شرایط را به کلی تکذیب کرد.

مطابق اطلاعیه‌ای که توسط گروه بهمن منتشر شده است، زمان پیش فروش فیدلیتی و قیمت آن تکذیب می‌شود. گروه بهمن در ادامه از مشتریان خواسته است که برای کسب اطلاع دقیق از زمان فروش و قیمت محصولات به وب‌سایت رسمی این شرکت مراجعه کنند.

با توجه به انتشار ناگهانی شرایط پیش فروش فیدلیتی به همراه قیمت و تکذیب یک‌باره آن از سمت گروه بهمن، به نظر می‌رسد این شرکت نیز تصمیم دارد تا قیمت محصولات خود را افزایش داده و سپس شرایط پیش‌فروش محصولات خود را جاری کند. طی روزهای اخیر و با افزایش بهای ارزهای جهانی و طلا در مقابل ریال روبرو بوده‌ایم و گویا همانند روال گذشته، قیمت خودروهای مونتاژ داخل همگام با افزایش بهای ارز روند صعودی خواهند گرفت.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
پویا رمی 1400/6/4
نکه تا الان تمام فروشهایی که کرده ضرر کرده یدفعه کنسل کرده برشکسته نشه مافیایی به اسم گروه بهمن....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران