موضوعات داغ

عملکرد نه چندان مناسب بی ام و M4 تست موس + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

بی ام و M4 یک خودرو اسپرت عالی برای لذت بردن از رانندگی است و به همین دلیل نباید مشکلی از نظر تست گوزن داشته باشد، با این حال تیم یوتیوبر کیلومتر 77 نظر دیگری در این مورد دارند.

این تیم بی ام و M4 را با سرعت 78 کیلومتر بر ساعت وارد مسیر تست کرد، سرعتی که تسلا مدل 3 به راحتی می‌تواند از پس آن بربیاید. با این وجود عقب خودرو از کنترل خارج شد که با مهارت راننده خودرو به مسیر بازگشت. با وجود تلاش‌های مکرر راننده برای جلوگیری از سر خوردن خودرو، در نهایت بی ام و M4 نتوانست بدون برخورد به موانع مسیر تست موس را طی کند.

در دومین تست، تیم آزمون سرعت خودرو را به 76 کیلومتربرساعت کاهش دادند و این بار بی ام و M4 موفق شد تا بدون خطا از مسیر تست موس عبور کند، هرچند بار دیگر کنترل عقب خودرو از اختیار راننده خارج شد. بی ام و M4 سپس تست اسلالوم را با سرعت 78 کیلومتربرساعت به پایان رساند. نتایج بی ام و M4 کامپتیشن قابل قبول هستند اما به عنوان یک خودرو اسپرت مشهور در بازار، نمی‌توان این نتایج را رضایت بخش قلمداد کرد. در کمال تعجب فورد پوما که یک کراس‌اوور است، عملکرد بهتری نسبت به بی ام و M4 در تست موس از خود بر جای گذاشته است.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد