عملکرد نه چندان مناسب بی ام و M4 تست موس + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

بی ام و M4 یک خودرو اسپرت عالی برای لذت بردن از رانندگی است و به همین دلیل نباید مشکلی از نظر تست گوزن داشته باشد، با این حال تیم یوتیوبر کیلومتر 77 نظر دیگری در این مورد دارند.

این تیم بی ام و M4 را با سرعت 78 کیلومتر بر ساعت وارد مسیر تست کرد، سرعتی که تسلا مدل 3 به راحتی می‌تواند از پس آن بربیاید. با این وجود عقب خودرو از کنترل خارج شد که با مهارت راننده خودرو به مسیر بازگشت. با وجود تلاش‌های مکرر راننده برای جلوگیری از سر خوردن خودرو، در نهایت بی ام و M4 نتوانست بدون برخورد به موانع مسیر تست موس را طی کند.

در دومین تست، تیم آزمون سرعت خودرو را به 76 کیلومتربرساعت کاهش دادند و این بار بی ام و M4 موفق شد تا بدون خطا از مسیر تست موس عبور کند، هرچند بار دیگر کنترل عقب خودرو از اختیار راننده خارج شد. بی ام و M4 سپس تست اسلالوم را با سرعت 78 کیلومتربرساعت به پایان رساند. نتایج بی ام و M4 کامپتیشن قابل قبول هستند اما به عنوان یک خودرو اسپرت مشهور در بازار، نمی‌توان این نتایج را رضایت بخش قلمداد کرد. در کمال تعجب فورد پوما که یک کراس‌اوور است، عملکرد بهتری نسبت به بی ام و M4 در تست موس از خود بر جای گذاشته است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران