ام وی ام X22 پرو با چه تغییراتی به بازار ایران عرضه خواهد شد؟

شرکت مدیران خودرو بنا دارد تا مدل بروز شده و پرطرفدار کراس‌اوور خود به نام ام وی ام X22 را با عنوان ام وی ام X22 پرو بزودی روانه بازار کند. ام وی ام X22 پرو تغییرات بسیاری را به خود دیده و در بخش طراحی نمای جلو خودرو به طور کلی عوض شده که شامل چراغ‌ها، جلوپنجره و سپر جلو است. تا این خودرو حدودی شبیه خودروهایی چون هیوندای کونا و نسل جدید سانتافه شده است. از سوی دیگر نمای داخل کاملاً عوض شده که نسبت به مدل کنونی، مدرن و جدیدتر شده است. اما نقطه قوت داشبورد جدید و مانیتور 9 اینچی آن است که در مدل کنونی این امکانات وجود ندارد. مانیتور 9 اینچی لمسی نصب شده روی ام وی ام X22 پرو را می‌توان مهم‌ترین آپشن این خودرو نامید. همچنین به لحاظ رفاهی، ترمز پارک برقی، اتوهلد، و فرمان برقی نیز روی این خودرو نصب شده‌اند.

مشخصات فنی

ام وی ام X22 پرو به موتور 1 لیتری توربو مجهز است که توانایی تولید 107 اسب بخار قدرت را دارد. همچنین گیربکس این خودرو 9 سرعته CVT است که آزمایش خود را بر روی آریزو 6 به خوبی نشان داده و انتظار می‌رود X22 پرو موفقیت X22 در بازار ایران را تکرار نماید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران