فردا موتورز خبر داد: انجام مرحله دوم تعهدات تحويل خودرو FMC SX5

فردا موتورز در راستاي انجام تعهدات خود به مشتريان، سري دوم خودروهاي FMC SX5 را تحويل داد.

محمدرضا آريان‌نژاد، مدير بازاريابي فردا موتورز، در حاشيه مراسم تحويل سري دوم خودروهاي FMC SX5 به خريداران، با اشاره به تأثير مشكلات غير مترقبه‌اي همچون كرونا و محدوديت‌هاي ناشي از آن، تعطيلي و محدود شدن خدمات مراكز شماره‌گذاري و تغييرات برخي قوانين در روند تحويل تعهدات خودروسازان گفت: با وجود تمام مشكلات پيش آمده، فردا موتورز موفق به انجام سري دوم تعهدات خود به مشتريان خودرو فردا SX5 شد.

مدير بازاريابي فردا موتورز ضمن قدرداني از همراهي مشتريان در شرايطي كه محدوديت‌هاي كرونايي روند فعاليت كسب‌و كارها را با مشكل مواجه كرده است، افزود: همزمان با تحويل خودروهاي خريداران SX5 ، فردا موتورز اقدام به گسترش شبكه عامليت‌هاي خود نموده و هم‌اكنون شبكه خدمات پس از فروش آماده پذيرش و خدمات‌رساني به مشتريان محصولات گروه است.

آريان‌نژاد در انتها با تأكيد بر تلاش فردا موتورز جهت تسريع در روند تحويل خودروهاي توليدي فردا SX5 و FMC 511 ، مژده معرفي كراس‌‌اوور جديد گروه خودروسازي فردا را نيز داد و گفت: خبر خوب فردا موتورز براي متقاضيان خريد خودرو اين است كه تا 2 يا 3 ماه آينده، محصول جديد ما با امكاناتي پيشرفته معرفي و عرضه خواهد شد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران