کرمان موتور شرایط فروش جک S3 به روش اقساطی را اعلام کرد + جدول

شرکت خودروسازی کرمان موتور شرایط فروش جک S3 به روش اقساطی را اعلام کرد. در این شرایط قیمت جک S3‌ برابر با 528 میلیون تومان اعلام شده است و مشتریان می‌توانند این خودرو را به روش اقساطی خریداری کنند. مدت بازپرداخت اقساط نیز 12 ماهه یا 24 ماهه خواهد بود.

متقاضیان خرید جک S3‌ به روش اقساطی می‌بایست مبلغی معادل 300 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت هنگام ثبت نام بپردازند. مابقی قیمت خودرو نیز در قالب اقساط یکساله یا دوساله پرداخت خواهد شد. فاصله بین هر دو قسط نیز 3 ماه خواهد بود.

موعد تحویل جک S3‌ در این شرایط فروش 60 روز کاری اعلام شده است و خودروها با مدل 1400 به مشتریان تحویل داده می‌شوند. رنگ‌های در نظر گرفته شده برای جک S3 نیز سفید و مشکی هستند.

شرایط فروش کرمان موتور

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
کیوان 1400/8/13
درود برشما
درمورد فروش اقساطی جک s3 میخواستم انتقادی مطرح کنم،آیا این شرایط اقساطی برای چند درصدازمردم تدوین شده آیا افراد عادی میتوانند ماهی 58 و31 میلیون تومان قسط بدهند،پس نتیجه میگیریم که قشرخاصی هدف این فروشها هستند،
واین مورد درباره کلیه خودرو سازهاودلالان که باآنها در ارتباط هستند صدق می کند.
Saber 1400/8/14
بنده بهمن اسم نوشتم برای تحویل مرداد. الان که ۱۴آبانه هیچ خبری نیس.
بنظرم یک ماشین با وسع نقدی خودتان بخرید، بهتره. اگه ریگی به کفش ندارن، ابتدا خودروی ما رو تحویل بدن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران