کارمانیا ۵۰۰ دستگاه خودروی جک S5 فیس‌لیفت از کرمان‌موتور خرید؛ تلاش برای رضایت معوقات

کارمانیا یکی از خودروسازان خصوصی ایران است که پس از شروع گسترده در ابتدای امر، در تحویل خودروهای پیش فروش شده دچار مشکل شده است. این شرکت طی چند سال اخیر تلاش‌های بسیاری را برای تامین تعهدات معوقه به انجام رساند که اکثر آن‌ها بی‌نتیجه بوده‌اند.

عمده تعهدات کارمانیا مربوط به خودرو شاسی‌بلند بی وای دی S7 است که به دلیل ترک ناگهانی ایران از سوی بی وای دی، تولید این خودرو در ایران امکان‌پذیر نبوده است. کارمانیا پیش از این تلاش کرد تا تعهدات معوقه خود را با تحویل خودروهای اس دبلیو ام جبران کند.

حال پس از ناکامی کارمانیا در تبدیل تعهدات خود به اس دبلیو ام G01، این شرکت 500 دستگاه جک S5 فیس‌لیفت را از کرمان موتور خریداری کرده است. این خودروها برای تبدیل تعهدات بی وای دی S7 در نظر گرفته شده‌اند. جک S5 فیس لیفت یکی از محصولات جدید کرمان موتور برای بازار خودرو ایران است که با چهره متفاوت و پیشرانه جدید نسبت به نسل قبلی تولید می‌شود. با توجه به گستردگی شبکه خدمات پس از فروش کرمان موتور، به نظر می‌رسد مشتریان زیان دیده بی وای دی S7‌ از پیشنهاد جدید کارمانیا رضایت داشته باشند.

نظرات
 
 
 
هوشنگ 1400/8/14
تا حالا کسی از مدیران کارمانیا که این روزها مظلوم نمایی میکنند سوال کرده با پول ثبت نامی نزدیک ۳۰۰۰ مالباخته در این مدت چکار کرده؟ چرا خیلی از شرکت های دیگر توانستند خودرو وارد و به مشتریانشان نحویل دهند و این شرکت نتوانست!!!!!!!!!!!!! شاید هم با این پول ها معاملات پر سود دیگری می کرده
دانیال 1400/8/15
واقعا از خبرگزاری ها و رسانه ها انتظار میرود به نفع مردم قلم بزنند تا شرکت های کلاهبردار.این شرکت هیچ اقدامی در جلب رضایت مشتری انجام نداده و به زور و تلاش های شبانه روزی مالباختگان خیلی هنر کرده که آورده ۴سال پیش مشتری هاش رو به دلار حساب کرده و هر روز اون مبلغ رو به یه روشی اعلام می کنند و ماشینی که میخوان بدن رو هم از بازار گرونتر حساب میکنند.اگه مرد هستن بیان بگن پول ملت رو چکار کردن توی این ۴سال
reza 1400/8/18
پس تکلیف اونایی که 4 سال پیش s6 با قیمت قطعی پیش خرید کرده بودن چی میشه؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران