دو مقام نخست برای مجموعه عاملیت‌های نیکوان در ارزیابی ISQI

در جدیدترین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) از نمایندگی‌های خدمات پس از فروش سراسر کشور، مجموعه عاملیت‌های نیکوان شیراز موفق به کسب دو رتبه نخست در میان نمایندگی‌های رنو و تویوتا در سطح کشور شد.

بر اساس جدیدترین گزارش ارزیابی خدمات پس از فروش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، مجموعه عاملیت‌های نیکوان در شهر شیراز موفق به کسب دو مقام اول در میان نمایندگی‌های رنو (نگین خودرو) و تویوتا (ایرتویا) در میان تمامی نمایندگی‌های سطح کشور شدند.

بر اساس ارزیابی انجام گرفته از سوی ISQI که در زمینه‌های منابع انسانی، امکانات و تجهیزات، فرآیندها و رضایت مشتریان در سطح نمایندگی انجام شده است، عاملیت‌های نیکوان در خدمات پس از فروش محصولات رنو و تویوتا با دریافت امتیاز بالای 85 موفق به کسب رتبه نخست در میان نمایندگی‌های سراسر کشور شدند.

مجموعه عاملیت‌های نیکوان در فضایی به مساحت بیش از 2هزار مترمربع، با پرسنل فنی آموزش دیده و جدیدترین تجهیزات تعمیرگاهی و ابزار مخصوص محصولات تویوتا، لکسس و رنو، تمام خدمات خود را بر اساس استاندارد شرکت‌های تویوتا و رنو ارائه می‌کنند و پیش از این نیز در سال 2017 عنوان نمایندگی برتر خدمات پس از فروش محصولات رنو را از سوی رنو فرانسه کسب کرده‌اند.

در مجموعه عاملیت‌های نیکوان خدمات مختلفی از جمله سرویس‌های دوره‌ای، خدمات سیار در محل، تعمیرات اساسی، صافکاری و نقاشی تخصصی، خدمات دیتیلینگ و تعمیرات تخصصی گیربکس‌های اتوماتیک ارائه می‌شود ضمن آنکه با در اختیار داشتن یکی از بزرگ‌ترین انبارهای قطعات، تامین قطعات یدکی و تزیینی محصولات رنو، تویوتا و لکسس را به‌ویژه در جنوب کشور بر عهده دارد.

مجموعه عاملیت‌های نیکوان، علاوه بر ارائه خدمات به محصولات رنو، تویوتا و لکسس در شهر شیراز و استان فارس، به‌عنوان مجهزترین مرکز تعمیرات تخصصی برندهای تویوتا رو رنو در جنوب کشور، خدمات خود را به سایر استان‌ها به‌ویژه خوزستان و بوشهر نیز ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات مجموعه عاملیت‌های نیکوان می‌توانید با شماره تلفن ۳۷۳۱۳۲۶۲ (پیش شماره ۰۷۱) تماس بگیرید و یا به اینستاگرام این مجموعه instagram.com/toyota_renault_shiraz مراجعه کنید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران