موضوعات داغ

کیوی برقی در نمایشگاه بین‌المللی چین رونمایی شد، سفارش فوق العاده 15 هزار دستگاهی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی واردات چین به تازگی در شانگهای برگزار شد. در این مراسم، کیوی KiWi برقی به عنوان مدل جدید شرکت سایک-جی‌ام-ولینگ که روی پلتفرم GSEV توسعه پیدا کرده است رونمایی شد.

طبق آخرین ارقام فروش که در اواسط ماه اکتبر توسط این شرکت منتشر شد، فروش کلی مدل‌های سری GSEV به ۶۰۰،۰۰۰ نسخه رسیده ‌است و سفارش کیوی برقی از ۱۵۰۰۰ نسخه فراتر رفته است. به تازگی اولین گروه از خودروهای کیوی برقی برای گشت‌زنی در بخش جنوبی فرودگاه بین‌المللی هنگ‌کنگ به کار گرفته شده‌اند.

تیم تحقیق و توسعه شرکت سایک-جی‌ام-ولینگ بیش از ۴۰۰۰ عضو با تجربه دارد که کیفیت محصولات این شرکت را تضمین می‌کنند. این تیم یک شاسی و سیستم تعلیق مخصوص برای کیوی برقی توسعه داده‌ است که یکپارچگی فیزیکی این مدل را بهبود می‌بخشند. در نتیجه این خودرو تجربه رانندگی راحت‌تر و پایدارتری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

کیوی KiWi برقی

در عین حال، شرکت سایک-جی‌ام-ولینگ بهترین کارخانه از نظر سطح کیفی در منطقه آسیا اقیانوسیه را در اختیار دارد و از فناوری‌های دیجیتال برای تضمین دقت بالا در فرایند تولید کیوی برقی بهره می‌برد.

سایک-جی‌ام-ولینگ از برترین استانداردهای جهانی برای تست‌ خودروهای جدیدش استفاده می‌کند. این شرکت ۱۴ آزمایشگاه خودرو و قطعات دارد که محدوده‌ای به مساحت ۲۰۰۰ هکتار را پوشش می‌دهند و ۴ میلیارد یوان روی آن‌ها سرمایه‌گذاری شده است. در مرحله اول توسعه کیوی برقی، یک محیط تست پایدار برای برآورده کردن الزامات تست‌های مختلف در زمینه دوام، ساختار، صرفه‌جویی در مصرف سوخت، پایداری هندلینگ و عملکرد ترمز خودرو فراهم می‌شود تا کیوی برقی به یک خودروی باکیفیت برای رانندگی شهری تبدیل شود.

حضور کیوی در نمایشگاه بین‌المللی واردات چین نشانگر موفقیت سایک-جی‌ام-ولینگ در زمینه توسعه خودروهای برقی است. در آینده، این شرکت با تکیه بر پلتفرم GSEV به تولید خودروهای برقی کوچک ادامه خواهد داد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد