مشخصات فنی خودروی فردا T5 توسط فرداموتورز اعلام شد

فردا موتورز برای نخستین بار به صورت رسمی مشخصات FMC T5 ‌را اعلام كرد. همزمان با نزدیک شدن زمان رونمایی و عرضه خودرو FMC T5 به گفته مدیر بازاریابی خودروسازی فردا، بررسی نیازمندی‌های مطرح شده از جانب مشتریان فردا موتورز، باعث تسریع در انتخاب و معرفی خودرویی با امكانات رفاهی پیشرفته و سطح ایمنی بالا شد. محمدرضا آریان نژاد افزود: انتشار تصاویر اولیه این خودرو نیز با استقبال خوبی مواجه شد و ما بر آن شدیم كه علی‌رغم برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تا حد امكان زمان نزدیكتری را برای معرفی محصول جدید فردا موتورز انتخاب كنیم.

او در ادامه گفت: بررسی مشخصات فنی خودرو فردا T5 نیز تاكیدی بر این مدعاست كه FMC T5 با كیفیت به روز، امكانات رفاهی مناسب و سطح ایمنی بالا، فراتر از سایر رقبای حاضر در بازار ارائه خواهد شد.

آریان نژاد با تأكید بر استقبال خوبی كه از طرح‌های فروش فعلی محصولات خودروسازی فردا صورت گرفت، افزود: برنامه فروش كراس اوور جدید فردا موتورز نیز به زودی اعلام خواهد شد.

در جدول زیر می توانید با مشخصات فنی T5 آشنا شوید:

کاتالوگ فردا T5

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمد 1400/8/23
حالا چی هست؟
چانگان
دانگ فنگ
چری
؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران