(نتیجه نظرسنجی) جک T8 کرمان موتور محبوب ترین پیکاپ دنده دستی بازار ایران

وبسایت خودروبانک در 12 آبانماه 1400 یک نظرسنجی مردمی را برگزار کرد که طی آن مخاطبین محترم باید از بین 6 پیکاپ بازار با گیربکس دستی که هم اکنون معرفی شده اند، محبوب ترین مدل را انتخاب کنند. در این لیست خودروهای جک T8 کرمان موتور، آمیکو آسنا ارس خودرودیزل، کلوت مکث موتور، یواز پیکاپ سروش دیزل، فوتون تانلند ایران خودرو دیزل و کاپرا 2 بهمن موتور حضور داشتند که اکثراً چند وقتی است که در بازار عرضه شده اند و تنها کلوت و یواز پیکاپ بود که به تازگی به بازار عرضه شده اند.

این نظرسنجی حدود 10 روز در جریان بود و طی آن 1739 نفر در آن شرکت کردند. از همان ابتدای شروع نظرسنجی، جک T8 توانست با کسب اکثر آراء جایگاه اول را بدست آورد و تا انتها این جایگاه را حفظ کرد. همچنین کاپرا 2 از ابتدای نظرسنجی آنچنان محبوب نبود و در نهایت تعداد بسیار کمی به آن رای دادند و حتی نتوانست 5 درصد کل آراء را نیز بدست آورد.

اما رقابت بین رتبه های 2 الی 5 بسیار جذاب و دیدنی بود و هر روز با اضافه شدن رای ها، این رتبه ها جابجا می شدند. جالب است بدانید که آمیکو آسنا که در نهایت رتبه دوم را بدست آورده، در مواقعی حتی به رتبه 5 نیز نزول کرده بود. همچنین کسب رتبه های 3 و 4 برای دو پیکاپ جدید کلوت و یواز که مدتی از عرضه و معرفی آنها نمی گذرد، نیز جالب توجه است و به نظر می رسد که این دو پیکاپ با تبلیغات و عرضه بیشتر بتوانند نظر تعداد بیشتری از مخاطبان را به سوی خود جلب کنند.

در نهایت می توانید نتایج نظرسنجی را در جدول زیر مشاهده کنید.

محبوب ترین پیکاپ دنده دستی بازار ایران

رتبهخودروخودروسازرای (نفر)درصد
1جک T8کرمان موتور73442.10%
2آمیکو آسناارس خودرو دیزل29717.10%
3کلوتمکث موتور26115%
4یواز پیکاپسروش دیزل21012.10%
5فوتون تانلندایران خودرو دیزل1709.80%
6کاپرا 2بهمن موتور673.90%
   1739100%

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
حسین 1400/8/23
والا اینقدر پیکاپ در بازار زیاد شده فکر کنم تا ۳ ۴ سال دیگه خانواده ها به جای کراس اور پیکاپ بخرند یعنی استقبال خوبی ازش میشه:)
ابوالفضل 1400/8/23
برای خودرو بانک باید تاسف خورد که اومده کاپرا رو تو لیست گذاشته و پیکاپ ریچ نداشته
ریچ کلا یه سر گردن از کاپرا بالاتره
افرین
خسته نباشید
امیر 1400/8/24
سلام. یه گزینه هیچکدام هم در نظر می گرفتید، آن وقت احتمالا نتیج جور دیگر می بود. همان تی ۸ بیش از تویوتا هایلوکس در ایران قیمت گذاری شده است. مردم چاره ای ندارند. خداوند مسئولین ما را نیامرزد که جهنم را در این دنیا برای ما فراهم کردند.
وحید 1400/8/25
اسما رو نیگاه کن چه شتر گاو پلنگی،
کلوت؟؟؟؟تانلند،،،، یواز!!!!!!!!!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران