گردهمایی باشگاه مشتریان چری تیگو 8 پرو در روسیه، فقط در ایران اتفاق نمی افتد!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

کلوپ های هواداری خودرو، یکی از رویدادهای مرسوم در دنیای امروز هستند. این کلوپ‌ها در کشورمان نیز حضور چشم‌گیری دارند و پس از حضور انبوه خودروهای چینی در ایران، شاهد تاسیس کلوپ های هواداری مختلف بوده‌ایم. برخی از شرکت‌ها نظیر مرسدس بنز به صورت جدی کلوپ های هواداری را حمایت می‌کنند تا بتوانند ارتباط نزدیکی با مشتریان خود داشته باشند. حال به نظر می‌رسد که شرکت چری نیز تصمیم گرفته است تا کلوب‌های هواداری رسمی برای اتومبیل‌های خود افتتاح کند.

شرکت چری به تازگی یک پلتفرم ارتباطی را با نام With Chery With Love راه‌اندازی کرده است که مالکان خودروهای چری از طریق آن می‌توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند. در چارچوب این پلتفرم، مالکان خودروهای چری قادر هستند تا ویدیوهای ضبط شده خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند یا در مورد برگزاری همایش‌ها با هم ارتباط بگیرند.

مالکان روسی خودروهای چری تیگو 8 پرو در قالب پلتفرم With Chery With Love، تصمیم گرفتند تا کلوب هواداری خود را تاسیس کنند. نخستین رویداد کلوب هواداری چری تیگو 8 پرو در مسیری از پل Zhivopisny تا باشگاه ماهیگیری پل Zhivopisny برگزار شد. در محل باشگاه ماهیگیری نیز مشاوران و متخصصان چری به نمایندگی از این شرکت حضور داشتند که به سوالات مالکان در خصوص اتومبیل‌های خود پاسخ می‌دادند.

به گفته مالکان چری تیگو 8 پرو، رکاب جمع‌شونده بهترین و کاربردی‌ترین آپشن این خودرو است که ورود و خروج به خودرو را تسهیل کرده است. علاوه برآن تاشدن خودکار این رکاب باعث می‌شود تا خودرو هنگام عبور از معابر تنگ و باریک دچار مشکل نشود. ارگونومی مناسب کابین خودرو نیز موجب بهبود ارتباط کاربران با این خودرو شده است.

شرکت چری در جریان این گردهمایی مسابقه ماهیگیری را نیز برای مالکان چری تیگو 8 پرو در نظر گرفته بود که در جریان آن 27 کیلوگرم ماهی صید شد. جوایزی نیز به سریع‌ترین صید، بیشترین میزان صید و سنگین‌ترین صید اعطا شد. چری تصمیم دارد تا در ادامه رویدادهای بیشتری را در قالب کلوب‌های هواداری چری روسیه برگزار کند.

نظرات
 
 
 
علی 1400/8/27
ممنون از سایت خودروبانک بابت مقاله های جالبش خوبه که خودروسازان رو انتقاد میکنین انشالله که انتقاد پذیر باشن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران