موضوعات داغ

عرضه پیکاپ کلوت مکث موتور در بازار آمریکای شمالی! خودرویی برقی با مشخصات متفاوت + عکس

عکس مطلب اول

شرکت کندی Kandi در آمریکا که در حقیقت نماینده شرکت چینی Kandi Technologies Group است، پیکاپی را در آمریکای شمالی معرفی کرده که K32 نام دارد. اما با دیدن این پیکاپ متوجه می شویم که کندی K32 در واقع همان پیکاپ کلوت مکث موتور است که چندی پیش در ایران معرفی شده است. البته باید گفت که پیکاپ کلوت با مشخصات فنی کاملاً متفاوتی نسبت به کندی K32 به بازار داخلی آمده اما از نظر زیربندی و ظاهری با یک خودرو طرف هستیم.

کلوت برقی در آمریکا

کندی K32 البته برای جاده ساخته نشده و با توجه به قابلیت های آن، خودرویی non-street-legal UTV است یعنی اجازه تردد در داخل شهر را ندارد و تنها در مسیرهای آفرودی مجاز به تردد است. پیکاپ کندی K32 به دو موتور برقی 28 اسب بخاری مجهز است که نیرو را به هر چهار چرخ منتقل می کند و می تواند حداکثر به سرعت 105 کیلومتر در ساعت برسد.

کابین کلوت برقی در آمریکا

این پیکاپ چینی-آمریکایی در دو مدل عرضه شده که توانایی پیمایش 97 و یا 241 کیلومتر را دارند. مدت زمان لازم برای شارژ کامل باطری ها، 7.5 ساعت است و وزن آن 1855 کیلوگرم است که برای چنین قدرتی کمی زیاد به نظر می رسد!

اگر به داخل خودرو نگاهی بیندازید، متوجه می شوید که در حقیقت همان داشبورد پیکاپ کلوت است اما پشت آمپر، و داشبورد میانی به صفحه نمایش های بزرگی مجهز شده اند. همچنین کنسول وسط و بین دو صندلی نیز تفاوت هایی با کلوت دارد اما دیگر بخش ها مثل طراحی کلی داشبورد و یا رودری ها دقیقاً همان کلوت است.

پیکاپ کندی K32 با قیمت 27 الی 34 هزار دلار در بازار آمریکا عرضه شده و اولین سری آن در سال آتی میلادی تحویل داده می شود.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد