موضوعات داغ

قرعه کشی شرایط پیش فروش سایپا ویژه آذرماه اعلام شد، اسامی برندگان فردا اعلام می‌شود

عکس مطلب اول

شرایط پیش فروش سایپا ویژه آذرماه 1400 با تحویل یکساله مدتی پیش جاری شد و در متقاضیان در جریان آن اقدام به ثبت نام خودروهای مطلوب خود نمودند. در این بخشنامه هفت محصول سایپا شامل شاهی، کويیک با گیربكس معمولي (رينگ فولادي)، کويیكآر، ساينا اس، کوییک اس، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و سایپا ۱۵۱ عرضه شده بودند که امروز چهارشنبه، مراسم قرعه کشی آن با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان گروه خودروسازی سایپا برگزار شد.

تعداد اتومبیل‌های ارائه شده در شرایط پیش فروش سایپا چهار هزار خودرو بود اما ۱۲۰هزار و ۷۷۳ نفر در این شرایط ثبت نام کردند که ۱۱۷ هزار و ۷۶۳ نفر واجد شرایط شناخته شدند. علاوه بر چهار هزار برنده اصلی، هشت هزار نفر نیز به عنوان برندگان رزرو مشخص شده‌اند.

تعداد خودروهای اختصاص داده شده در شرایط پیش فروش سایپا به این شرح بوده است: ۴۰۰ دستگاه شاهین. ۸۰۰ دستگاه کويیک با گیربكس معمولی، ۵۰۰ دستگاه کوییک آر، ۸۰۰ دستگاه کوییک اس، هزار دستگاه ساینا اس، ۲۰۰ دستگاه کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و ۳۰۰ دستگاه سایپا ۱۵۱.

اسامی افراد انتخاب شده در جریان قرعه کشی طرح پیش فروش یک ساله سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا در سایت رسمی خودروسازی سایپا منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت ۱۴ روز پنج شنبه به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه به حساب شرکت سایپا را دارند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد