موضوعات داغ

فروش اقساطی 24 ماهه خودروهای FMC SX5 و FMC 511 توسط فرداموتورز

عکس مطلب اول

فردا موتورز در ادامه طرح ویژه فروش پاییز محصولات خود در آذر ماه خودروهای FMC SX5 و FMC 511 را با اقساط 24 ماهه به فروش می‌رساند.

فردا موتورز در بخش‌نامه فروش آذر ماه خود، كراس اوور فردا SX5 را با پیش پرداخت 50 درصدی سه مرحله‌ای و 24 قسط 13 میلیون تومانی به فروش می ‌رساند. این خودرو با قیمت 749 میلیون تومان به فروش می‌رسد و شامل گارانتی 5 ساله و یا 100 هزار كیلومتری بوده و با موعد تحویل 90 روزه عرضه می‌شود.

شرایط فروش FMC SX5

سدان فردا 511 نیز در این طرح با قیمت 569 میلیون تومان و مبلغ اقساط 9 میلیون و 900 هزار تومانی به فروش می‌رسد. موعد تحویل سدان خودروسازی فردا در طرح مذكور 120 روز كاری خواهد بود. لازم به ذكر است در این طرح، اقساط هر دو خودرو بدون كارمزد دریافت می‌شود.

شرایط فروش FMC 511

فروش كراس‌اوور FMC T5 محصول جدید این خودروسازی هم كه چندی پیش در حضور عاملیت‌های مجاز فردا موتورز معرفی شد، به زودی و با رونمایی رسمی آن آغاز خواهد شد.

محمدرضا آریان نژاد، مدیر بازاریابی این گروه خودروسازی، در خصوص فروش محصول جدید فردا موتورز با تأكید بر توسعه عاملیت‌ها و ایجاد شرایط خرید برای ساكنین شهرهای مختلف، گفت:

با توسعه عاملیت‌های فروش در شهرهای متفاوت، امكان دسترسی و خرید محصولات فردا موتورز در تمام نقاط ایران فراهم شده است و با توجه به پیش بینی استقبال از كراس اوور FMC T5 امیدواریم توان پاسخگویی مناسب به درخواست‌های مشتریان عزیز را داشته باشیم.

برای افزایش اطمینان مشتریان از خرید محصولات فردا موتورز، شبكه خدمات رسانی گروه آماده سرویس دهی با توان حداكثری است و بسته‌های تخفیفی مناسبی برای خدمات پس از فروش گروه در نظر گرفته شده است. علاوه بر این در حوزه تأمین قطعات، با توجه به تولیدی بودن محصول و توانمندی ایجاد شده در حوزه داخلی سازی، امر خدمات رسانی و سرویس دهی به مشتریان با شكل مناسبی قابل اجرا خواهد بود.

نظرات کاربران

3 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/9/12
سلام. فردا موتور با افزایش قیمت محصولات مونتاژی خود، گور فروش خود را هم کند. اگر می بینی ام وی ام، محصولات چری را تو ایران با قیمت گذاری بالا می فروشه، دلیلش شرایط فروششان است که آنهم با قیمت های کذایی بالای محصولات با پسوند پرو، دیگه خواب فروش قبلی خود را ببیند. جهت اطلاع مدیران فردا موتور، شما یک محصول کلیدی دارید بنام فردا ۵۱۱. این خودرو میتونه بازی را تو ایران عوض کنه. به شرطی که نسخه دنده ای و کم آپشن این خودرو ۳۰۰ به پایین قیمت گذاری بشه. اگر بتونین انجامش بدن، شک نکنن که یک محصول پرفروش و خوش خرید را در بازار ایران برای اولین بار در یک سگمنت رقابتی وارد کرده اند. متشکرم.
1400/9/12
با توجه به اینه مالیات ارزش افزوده 9 % هست و بیمه بنده هم میاد روش برا هر ماشین باید تقریبا 100 میلیون بیشتر پرداخت کنید. رسما مسخره کردن مردمو
1400/9/15
بشینین تا کسی بخره ، واردات رو بستن که این آشغال سازها هر غلطی میخوان بکنن