طرح فروش زمستانه فردا موتور با اقساط متنوع آغاز شد + جدول

در شرايطي كه خريداران كراس‌اوورهاي جديد بازار خودرو در انتظار معرفي محصول جديد خودروسازي فردا هستند تا رقيب تازه نفس كراس‌اوورهاي معرفي شده را به ليست مقايسه و خريد خود اضافه كنند، فردا موتورز نويد آغاز عرضه FMC T5 را داد.

رد پاي كراس اوور فردا T5 مدتي است در اخبار خودرويي ديده مي‌شود و بعد از رونمايي خصوصي در جمع نمايندگي هاي فرداموتورز ، زمزمه‌هاي آغاز عرضه اين خودرو تا يك ماه آينده به گوش مي‌رسد. علاوه براين فردا موتورز با اعلام آغاز طرح فروش زمستانه محصولات خود، از ادامه عرضه محصولات پيشين خود خبر داده است.

اين خودروساز در طرح زمستانه خود تنوع درشرايط خريد اقساطي ايجاد كرده و خودرو FMC SX5 را با اقساط 18 و 24 ماهه بدون بهره به فروش مي‌رساند. در جدول منتشرشده از سوي فردا موتورز موعد تحويل خودروهاي عرضه شده در اين طرح 120 روز كاري اعلام شده است.

شرایط فروش

علاقمندان خريد محصولات فرداموتورز مي توانند به نمايندگي‌هاي مجاز اين خودروساز مراجعه كرده و يا راي كسب اطلاعات بيشتر با شماره 48645000-021 تماس بگيرند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
فرزانه زنگنه 1400/9/24
صاحاب اول و اخرش خودتونید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران