حضور فردا موتور در نمایشگاه خودرو ارومیه

شرکت فردا موتورز در ادامه حضور در رویدادهای استانی جهت معرفی محصولات این خودروسازی در نمایشگاه خودرو و قطعات ارومیه حاضر شد.

نمایشگاه اتومبیل و قطعات خودرویی ارومیه امسال میزبان 67 تولیدکننده از 10 استان بوده است. فردا موتورز نیز به عنوان یکی از خودروسازان تازه نفس در بازار خودرویی کشورمان با دو محصول خود در این نمایشگاه حاضر شده است.

در این نمایشگاه، دو خودرو FMC SX5 و FMC 511 از محصولات خودروسازی فردا، با همکاری نمایندگی ابراهیمی این گروه خودرویی به نمایش گذاشته شده و علاقمندان برای بازدید و خرید اقساطی محصولات این شرکت می‌توانند به محل برگزاری نمایشگاه مراجعه کنند.

نمایشگاه خودرو و قطعات ارومیه که از روز 23 آذر ماه کار خود را آغاز کرده است تا روز جمعه، 26ام میزبان علاقمندان صنعت خودرو خواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران