موضوعات داغ

برند فونیکس بزودی برای محصولات لوکس مدیران خودرو اعلام می‌شود

عکس مطلب اول

مدیران خودرو طی مدت اخیر از چند محصول جدید برای عرضه به بازار ایران رونمایی کرد که از جمله این محصولات می‌توان به تیگو 8 پرو و تیگو 7 پرو اشاره کرد. نکته جالب در خصوص مراسم رونمایی و تست تیگو 7 پرو و تیگو 8 پرو، پوشانده شدن آرم این خودروها در داخل و خارج خودرو بود. با توجه به اینکه کشور در شرایط تحریم قرار دارد و در حال حاضر شرکت‌های معدودی حاضر به همکاری با خودروسازان ایرانی هستند، مدیران خودرو و چری نیز ترجیح دادند تا برند جدیدی را برای محصولات لوکس این برند در ایران معرفی کنند.

برند جدید مدیران خودرو فونیکس یا Fownix نام دارد و برای نام‌گذاری محصولات جدید این شرکت همچون تیگو 8 پرو و تیگو 7 پرو استفاده خواهد شد. فونیکس برند لوکس مدیران خودرو خواهد بود و بزودی لوگو فونیکس به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. این احتمال وجود دارد که برند فونیکس در آینده نزدیک جایگزین برند چری در ایران شود و محصولات لوکس مدیران خودرو که با برند چری به دست مصرف کننده می‌رسیدند، با برند فونیکس عرضه شوند.

نظرات کاربران

2 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/9/28
لوکس !!🤣🤣🤣🤣
1400/10/4
پس چی😐از سانتافه میتونه بهتر باشه هم از بیرون هم داخل. سانتافه که فضای داخلی ش کوچیکه اما در نمای بیرونی سانتافه یکم بهتره.