برند فونیکس بزودی برای محصولات لوکس مدیران خودرو اعلام می‌شود

مدیران خودرو طی مدت اخیر از چند محصول جدید برای عرضه به بازار ایران رونمایی کرد که از جمله این محصولات می‌توان به تیگو 8 پرو و تیگو 7 پرو اشاره کرد. نکته جالب در خصوص مراسم رونمایی و تست تیگو 7 پرو و تیگو 8 پرو، پوشانده شدن آرم این خودروها در داخل و خارج خودرو بود. با توجه به اینکه کشور در شرایط تحریم قرار دارد و در حال حاضر شرکت‌های معدودی حاضر به همکاری با خودروسازان ایرانی هستند، مدیران خودرو و چری نیز ترجیح دادند تا برند جدیدی را برای محصولات لوکس این برند در ایران معرفی کنند.

برند جدید مدیران خودرو فونیکس یا Fownix نام دارد و برای نام‌گذاری محصولات جدید این شرکت همچون تیگو 8 پرو و تیگو 7 پرو استفاده خواهد شد. فونیکس برند لوکس مدیران خودرو خواهد بود و بزودی لوگو فونیکس به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. این احتمال وجود دارد که برند فونیکس در آینده نزدیک جایگزین برند چری در ایران شود و محصولات لوکس مدیران خودرو که با برند چری به دست مصرف کننده می‌رسیدند، با برند فونیکس عرضه شوند.

نظرات
 
 
 
zak2012 1400/9/28
لوکس !!🤣🤣🤣🤣
  • Ali 1400/10/4
    پس چی😐از سانتافه میتونه بهتر باشه هم از بیرون هم داخل. سانتافه که فضای داخلی ش کوچیکه اما در نمای بیرونی سانتافه یکم بهتره.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران