طرح خودروهای کارکرده مدیران خودرو، تعویض با خودروهای صفر کیلومتر

شرکت مدیران خودرو از ابتدای امسال با همکاری شرکت ایرانیان خودرو اقدام به طرح جایگزینی و تعویض خودروهای کارکرده نمود که ماحصل آن در بازار دست دوم خودروهای مدیران خودرو مشخص شد بطوریکه مدل‌های دست دوم این شرکت اکنون وضعیت بهتری را در بازار دارند.

در این طرح مشتریان می‌توانند خودروی کارکرده خود که محصول مدیران خودرو باشد را به قیمت منصفانه و تایید کارشناس دادگستری فروخته و با شرایط اقساط یک محصول جدید مدیران خودرو را دریافت دارند.

همچنین خودروهای دست دوم نیز به روز شده و ارتقاء میابند و با شرایط ویژه به متقاضیان واگذار خواهند شد. طرح تعویض خودروهای دست دوم را می‌توان طرحی مثبت و موفق از جانب شرکت مدیران خودرو نامید که با بهره‌گیری از همکاری شرکت ایرانیان خودرو به اجرا درآمده است. طرح تعویض خودروهای کارکرده بر قیمت مدل‌های دست دوم و اعتماد مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه تاثیر مطلوبی داشته که با گذشت زمان تاثیر خود را بیشتر نشان خواهد داد.

برای کسب اطلاعات به سایت www.iraniankhodro.com مراجعه کرده و در قسمت ویدئو با جزئیات طرح آشنا شوید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران