سروش دیزل رتبه اول رضایت مشتریان از خدمات فروش خودروهای سنگین را بدست آورد

براساس رتبه بندی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، سروش دیزل، بیشترین میزان رضایت مشتریان در خدمات فروش خودروهای سنگین را به دست آورده است. در این رتبه بندی پارامترهایی همچون زمان و هزینه صرف شده، تحویل خودرو، اطلاع‌رسانی و پاسخگویی و توجه به خواسته‌های مشتری در نظر گرفته شده‌اند که در مجموع سروش دیزل 761 امتیاز را از تمامی پارامترهای فوق به خود اختصاص داده است. هیوندای H350، کامیونت هیوندای و یواز پاتریوت از جمله محصولات شاخص سروش دیزل هستند.

پس از سروش دیزل، رتبه‌های دوم تا چهارم در تسلط گروه‌ بهمن و شرکت‌های زیرمجموعه آن نظیر بهمن موتور و سیبا موتور قرار دارد. سه خودروساز بزرگ یعنی زامیاد، سایپا دیزل و ایران خودرو دیزل نیز در قعر جدول رضایت مشتریان از خدمات فروش قرار گرفته‌اند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران