موضوعات داغ

سوزوکی V-storm در نمایشگاه موتورسیکلت تهران به نمایش درآمد، یک موتور کمیاب

عکس مطلب اول

یکی دیگر از محصولات سوزوکی که در نمایشگاه موتورسیکلت تهران 1400 به نمایش درآمده‌اند، موتورسیکلت سوزوکی V-Storm 250‌ است که مدت‌ها از حضور آن در بازار کشورمان محروم بوده‌ایم. سوزوکی V-Storm یک موتورسیکلت مسافرتی است و با توجه به کمبود چنین موتورهایی در بازار ایران، سوزوکی V-Storm 250 از سوی مخاطبان ایرانی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

سوزوکی V-storm به پیشرانه 248 سی‌سی از نوع سیلندر دوقلو مجهز است. این پیشرانه از نوع چهار سوپاپ بوده و آب خنک است. حداکثر قدرت پیشرانه سوزوکی V-Storm حدود 24.7 اسب‌بخار و حداکثر گشتاور آن نیز 23.4 نیوتن‌متر است. گیربکس شش سرعته نیز وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌ها را برعهده دارد. حداکثر سرعت قابل دستیابی با سوزوکی V-storm برابر با 150 کیلومتربرساعت خواهد بود.

موتورسیکلت سوزوکی V-Storm

ترمزهای هر چهار چرخ در سوزوکی V-Storm از نوع دیسکی است و این ترمزها به سیستم ترمزضدقفل یا ABS مجهز هستند. همچنین این موتورسیکلت به سیستم ضد سرقت ایموبیلایزر نیز مجهز است. سیستم تعلیق سوزوکی V-Storm در جلو از نوع تلسکوپی و در عقب از نوع بازوی متحرک یا مونوشوک است. وزن خالص این موتور نیز 188 کیلوگرم اعلام شده است.

باک سوزوکی V-Storm حدود 17.3 لیتر حجم دارد و از استاندارد انرژی A‌ پیروی می‌کند. میانگین مصرف سوخت این موتورسیکلت ژاپنی 3.4 لیتر در هر 100 کیلومتر برآورد می‌شود. چراغ‌های هالوژنی، صفحه کیلومترشمار دیجیتال و قابلیت حمل بار از جمله مشخصه‌های سوزوکی V-Storm 250‌ هستند.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد