سوزوکی V-storm در نمایشگاه موتورسیکلت تهران به نمایش درآمد، یک موتور کمیاب

یکی دیگر از محصولات سوزوکی که در نمایشگاه موتورسیکلت تهران 1400 به نمایش درآمده‌اند، موتورسیکلت سوزوکی V-Storm 250‌ است که مدت‌ها از حضور آن در بازار کشورمان محروم بوده‌ایم. سوزوکی V-Storm یک موتورسیکلت مسافرتی است و با توجه به کمبود چنین موتورهایی در بازار ایران، سوزوکی V-Storm 250 از سوی مخاطبان ایرانی مورد توجه قرار خواهد گرفت.

سوزوکی V-storm به پیشرانه 248 سی‌سی از نوع سیلندر دوقلو مجهز است. این پیشرانه از نوع چهار سوپاپ بوده و آب خنک است. حداکثر قدرت پیشرانه سوزوکی V-Storm حدود 24.7 اسب‌بخار و حداکثر گشتاور آن نیز 23.4 نیوتن‌متر است. گیربکس شش سرعته نیز وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌ها را برعهده دارد. حداکثر سرعت قابل دستیابی با سوزوکی V-storm برابر با 150 کیلومتربرساعت خواهد بود.

موتورسیکلت سوزوکی V-Storm

ترمزهای هر چهار چرخ در سوزوکی V-Storm از نوع دیسکی است و این ترمزها به سیستم ترمزضدقفل یا ABS مجهز هستند. همچنین این موتورسیکلت به سیستم ضد سرقت ایموبیلایزر نیز مجهز است. سیستم تعلیق سوزوکی V-Storm در جلو از نوع تلسکوپی و در عقب از نوع بازوی متحرک یا مونوشوک است. وزن خالص این موتور نیز 188 کیلوگرم اعلام شده است.

باک سوزوکی V-Storm حدود 17.3 لیتر حجم دارد و از استاندارد انرژی A‌ پیروی می‌کند. میانگین مصرف سوخت این موتورسیکلت ژاپنی 3.4 لیتر در هر 100 کیلومتر برآورد می‌شود. چراغ‌های هالوژنی، صفحه کیلومترشمار دیجیتال و قابلیت حمل بار از جمله مشخصه‌های سوزوکی V-Storm 250‌ هستند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران