شرایط فروش اقساطی یواز پیکاپ از سوی سروش دیزل اعلام شد + جدول

شرکت سروش دیزل شرایط فروش اقساطی یواز پیکاپ را اعلام کرد. در این شرایط یواز پیکاپ دنده‌ای با مدل 1400 و دو نوع پرداخت در اختیار مشتریان قرار دارد.

در شرایط فروش نخست، مشتریان پیش پرداخت کمتری را به شرکت ارائه می‌دهند و مبلغ اقساط بالاتر است. در شرایط فروش دوم، مبلغ پیش پرداخت بالاتر است و اقساط کمتر هستند. سود تسهیلات نیز 21 درصد اعلام شده است و مشتری بایستی چک‌ها را با فاصله زمانی سه ماه یکبار به شرکت ارائه دهد. مدت بازپرداخت اقساط یواز پاتریوت نیز بین 6 ماه الی 60 ماه خواهد بود. مشتریان می‌توانند یواز پیکاپ را در رنگ‌های سفید، آبی و مشکی خریداری کنند. زمان تحویل خودروها فوری است و پس از تکمیل مدارک خودرو به مشتری تحویل داده خواهد شد.

شرایط فروش اقساطی یواز پیکاپ

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
حسین بالش زر 1400/11/21
درود برتمام ایرانیها مگر یادمان رفته که روسیه چه بالاهای برایران نیاورده یادماننه رفته که کشور مارا از نوک افتخار دنیا به زیر کشانده حالا بیایم بازار آن شویم خواهشا نخرید نشان بدین که برای وطن تعصب داریددارید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران