مونتاژ کامیون و اتوبوس‌ بلاروسی در ایران

تسنیم: وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه سیزدهمین نشست کمیسیون مشترک ایران و بلاروس در مینسک گفت که دو کشور توافق کرده‌اند، خط مونتاژ اتوبوس و کامیون دیزلی و گازی ماز را در تبریز راه‌اندازی کنند. محمدرضا نعمت‌زاده درباره بندهای مختلف نقشه راه توسعه روابط دو کشور که در مذاکرات هیات 50 نفری ایران با همتایان بلاروسی در مینسک امضا شد، گفت: راه‌اندازی خط مونتاژ کامیون و اتوبوس ماز در تبریز نهایی شده که زمان بهره‌برداری از آن شهریور سال جاری در نظر گرفته شده است. به گفته وی، این شرکت بلاروسی امکان فروش محصولات را با قیمت ویژه و در صورت افزایش میزان خرید، عرضه اقساطی را نیز در دستور کار دارد.
نظرات
 
 
 
Bijan 1395/2/18
یا خدا حالا چینی کم نبود بلاروس رو دیگه کجا دلم بذارم....)))
Salman sadeghi 1395/2/18
سال ديگه از افغانستانم خودرو مياد ماهم سال اينده انشاالله وانت تيبا ميسازيم
ابادان 1395/2/19
از چینی بهتره هرچی هست.
اسماعیل 1395/2/19
دوستانی که عیب بلاروس میکنن بدونن که این کشور در ظاهر یک کشور کوچک و کم مطرح اروپایی هست ولی این رو باید بدونید که این کشور توانسته امتیاز تولید اغلب موتورهای سنگین دیزلی و ماشین آلات بزرگ راه سازی و معادن رو از تولید کننده های بزرگ جهانی بگیره مجله E-Mj که بصورت چاپی هم میشه درخواست داد و رایگان هم هست در چندین مقاله از کشور بلاروس تعریف و تمجید کرده بود به خاطر سرعت رشد و کیفیت خوب محصولاتش حتی روسیه هم بعضی از محصولاتش رو میده بلاروس مونتاژ کنه و مورددیگر بلاروس در زمان تحریم ها ما رو تنها نگذاشت

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران