آریزو 5 برقی بزودی توسط مدیران خودرو رونمایی می شود

شرکت مدیران خودرو به عنوان بزرگترین سازنده خودرو در بخش خصوصی در نظر دارد تا به زودی خودروی آریزو5 برقی خود را رونمایی کند. بر طبق گفته مسئولان این شرکت هم اکنون خط تولید این محصول راه افتاده و اولین سری محصولات تولیدی از خط خارج شده و مورد تست قرار گرفته و به زودی تعداد بیشتری خودروی آریزو 5 برقی از این خط خارج خواهد شد.

آریزو 5 برقی

این روزها تولید خودروهای برقی در کشور مورد توجه قرار گرفته و برخی تولید کنندگان بزرگ خودروی کشور برنامه تولید اینگونه خودروها را در سر دارد و به نظر می‌رسد شرکت مدیران خودرو در این امر پیش قدم بوده و با ارائه مدل برقی سدان محبوب خود یعنی چری آریزو 5 اولین خط تولید انبوه خودروهای برقی را راه اندازی و بهره برداری نموده است. همچنین این شرکت در پی مذاکره و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای تولید گسترده خودروهای برقی است. شایان ذکر است که شرکت خودروسازی چری به عنوان شریک تجاری شرکت مدیران خودرو به لحاظ تکنولوژی و توانمندی تولید خودروهای برقی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و در سال 2021 در بازار پر رقابت چین که تمام تولید کنندگان چینی و خارجی سرمایه‌گذاری عظیمی بر روی خودروهای برقی انجام داده‌اند، توانست در جایگاه چهارم پرفروش‌ترین برند برقی قرار بگیرد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
نیما 1400/12/2
ماشین چینی باشه برقیم باشه مونتاژیم باشه احتمالا بارون بیاد خشک میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران