نیمار در فرش قرمز فیلم بتمن سوار بتموبیل شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

تا اکران بین‌المللی فیلم بتمن فقط چند روز باقی مانده است. در فرش قرمز این فیلم کامیک بوکی که به تازگی برگزار شد نیمار هم حضور داشت و سوار بتموبیل شد.

بازیکن برزیلی تیم پاریس سن ژرمن یکی از طرفداران این ابرقهرمان کامیک‌های DC است. نیمار که معمولاً آرایش موی خاصی دارد، به تازگی لوگوی بتمن را در یک طرف موهایش به نمایش گذاشت و حتی تصویر این ابرقهرمان را در پشت بدنش خالکوبی کرده است. او همچنین یک هلیکوپتر مرسدس سفارشی ۱۰.۵ میلیون پوندی دارد که گفته می‌شود از بتموبیل الهام گرفته شده ‌است.

به تازگی او در فرش قرمز فیلم محبوبش با بازی رابرت پتینسون حضور یافته و فرصت نشستن در بتموبیل را هم پیدا کرده است. مت ریوز کارگردان این فیلم هم تصویری از بازیکن PSG در این خودرو را به اشتراک گذاشت.

حساب اینستاگرام رسمی فیلم ویدیویی از نیمار در بتموبیل منتشر کرد و نوشت: گویا نیمار جونیور آماده ماموریت است!

اولین بار در تریلر این فیلم که در پایان سال ۲۰۲۱ منتشر شد بتموبیل را دیدیم که در اصل یک کوروت استینگری ۱۹۶۳ مشکی است.

نیمار در استوری خودش در کنار بتموبیل روی فرش قرمز این فیلم نوشته بود که می‌خواهد با خودروی جدیدش دور بزند و سپس بتموبیل پر از گل را نشان داد.

فیلم بتمن، با بازی رابرت پتینسون و زوئی کراویتز ۱۳ اسفند در سینماها اکران خواهد شد. البته قطعاً نیمار در این فیلم حضور ندارد!

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران