کیت بدنه جذاب Prior Design برای رنو داستر، وقتی داچیا جذاب می شود! + فیلم

شرکت Prior Design معمولاً در حوزه ساخت کیت های مخصوص برای خودروهای اسپرت و لوکس فعال است. ولی این بار به سراغ یکی از پرفروش ترین مدل های موجود در بازار، یعنی داچیا داستر رفته تا شکل و شمایل آن را جذاب تر کند.

داچیا داستر تغییریافته توسط کمپانی آلمانی پرایر دیزاین، بدنه عریض تری نسبت به مدل اصلی دارد. قوس چرخ های عقب و جلو نیز به وسیله رکاب جانبی به هم وصل شده است. قطعات کیت بدنه به همراه جزئیات روی اسپویلر عقب، همگی به رنگ مشکی براق درآمده اند، ولی رینگ های آلیاژی جدید به رنگ طلایی هستند. در نمای پشتی، یک دیفیوزر آئرودینامیک به چشم می خورد که شامل دو لوله بزرگ اگزوز می شود.

رنو داستر با کیت پریور دیزاین

پکیج پرایر دیزاین (DuraFlex) با تمام نسخه های رنو داستر سازگاری داشته و هزینه آن حدود 3300 یورو است. ناگفته نماند که نصب DuraFlex قابلیت آفرود خودرو را از بین می برد، چون در کنار افزایش عرض، ارتفاع آن را کاهش می دهد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
رحیمی 1400/12/8
پی کی

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران