فرانک ریبری تصادف کرد، احتمال غیبت در بازی مقابل اینترمیلان

فرانک ریبری، فوتبالیست فرانسوی و کاپیتان باشگاه ایتالیایی سالرنیتانا اخیرا درگیر یک حادثه رانندگی بوده و یک ضربه خفیف به سر او وارد شده است. به همین خاطر، به نظر نمی‌رسد ریبری بتواند در بازی آینده مقابل تیم اینترمیلان حاضر شود. البته راننده خودرو فرد دیگری بوده و فرانک نقشی در سانحه نداشته است.

تصادف در بامداد روز یکشنبه در شهر لورا در جنوب ایتالیا رخ داده است. خودروی حامل هافبک فرانسوی با چراغ راهنمایی برخورد می‌کند و آسیب‌های جزئی متعددی به وی وارد می‌شود. ریبری سریعاً به بیمارستانی در نزدیکی منطقه سالرنو انتقال می‌یابد.

ریبری در گذشته نیز تجربه مشابه و تلخی را پشت سر گذاشته بود. زمانی که وی تنها 2 سال داشت، دچار یک حادثه رانندگی فجیع شد که جای زخم‌های آن هنوز روی صورتش باقی مانده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران