فروش چانگان CS35 صفرکیلومتر توسط سایپا در مزایده اخیر + قیمت

به تازگی خودروسازی سایپا مزایده ای را برگزار کرد که در آن خودروهای مختلفی حضور داشتند که به دلایل مختلف برای فروش به مزایده گذاشته شده بودند. در بین آن ها اما چندین دستگاه چانگان CS35 نیز به چشم می خورد. خودروهایی که هر کدام به دلایلی به مشتریان تحویل داده نشده بودند اما به تازگی برای حضور در این مزایده شماره گذاری شده و به صورت صفرکیلومتر با ذکر مشکلات آن ها به نمایش گذاشته شده بودند.

مزایده چانگان CS35

قیمت هر دستگاه چانگان CS35 دقیقاً 510 میلیون تومان اعلام شده بود و مدل همگی 1398 بودند. قیمتی که به نظر می رسد با وجود عدم وجود گارانتی برای آن ها، اما باز هم حاشیه سود بسیار خوبی برای آن وجود داشته باشد زیرا قیمت مدل های 1396 کاکرده حدود 500 میلیون تومان در بازار آزاد است و شاید مدل 1398 صفرکیلومتر به سختی در بازار پیدا شود.

در هر صورت اینکه دقیقاً به چه دلیلی این خودروها تابحال به مشتریان تحویل نشدند و حال در مزایده به فروش می رسند مشخص نیست اما بی شک یکی از نکات جالب این مزایده، حضور همین خودروهای چانگان CS35 بود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
مرتضی 1400/12/12
چرا مشکلات بعضیاشونو ننوشتین بدونیم
محمد 1400/12/12
سلام .جای تعجب نیست این همه چانگان صفر پلاک شده در یک شرکت کاملا تحت حمایت دولت چگونه احتکار شده و بیخ گوش مسولین محترم چرا باید مردم حسرت یک خودرو را در اوج گرانی بازار بکشند؟؟؟؟!!!
نت 1400/12/13
مفت گرونه
ت ن 1400/12/13
چه مشکلی وقتی خوده شرکت نمیتونه حل کنه از دست من چه کاره ای بر میاد
هع 1400/12/16
مشکل نداشتن شرکت سره مشتریا کلاه گذاشته طبق روال سی ساله قبلش حالام سودشو میخوره راحت داداش این دو شرکت خودرو ساز الحق فاسدن
Mehdi 1400/12/18
تومزایده 80 یه پرایدثبت نام کردم بعدش توسایت زدن برنده نشیدتومزایده82دوباره همون پرایدباهمون مشخصات وپلاک روگذاشتن برافروش البته اول ازظاهرش فهمیدم چون سمت راستش ایرادداشت بعد رفتم باهمون که ثبت نام کردم گفتندبرنده نشدیدچک کردم که شکم برطرف بشه وخودش بود
حالادرنظربگیریدخودروهارودارن به قیمت بازارمیفروشن ،چندتاچهارمیلیون بابت هرخودرومیگیرن اگرهم پیشنهادات پایین باشه بهش نمی دن میزارن برادورهای بعداین چانگانهاروهم هیچ مشکلی ندارن احتکارکرده بودندالان دارن به چندبرابرقیمت میفروشندفقط اگه کسی میخادبرنده بشه بایدقیمت صفر98توبازارهرچقدرهست همونو بزنه شایدبرنده بشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران