شرایط فروش جدید پیکاپ کلوت مکث موتور اعلام شد، ثبت نام از 17 اسفندماه + جدول

پیکاپ کلوت اخیراً توسط مکث موتور به بازار عرضه شده است. خودروی جدیدی که به صورت دوکابین و با دنده دستی عرضه شده و از فردا سه شنبه 17 اسفندماه دور دوم پیش فروش این خودرو آغاز می شود. پیکاپ کلوت در رنگ های سفید، مشکی و نوک مدادی قابل سفارش است و قیمت قطعی در نظر گرفته شده برای آن 839 میلیون تومان اعلام شده است. پیش پرداخت لازم برای ثبت سفارش 400 میلیون تومان است و الباقی مبلغ در زمان ارسال دعوتنامه اخذ خواهد شد و خودرو با مدل 1401 تحویل داده می شود.

طبق شرایطی فروشی که در نظر گرفته شده، خودرو در طی 90 روز کاری تحویل داده می شود. کلوت به یک پیشرانه 2.4 لیتری توربوشارژ میتسوبیشی مجهز است و می تواند حداکثر 215 اسب بخار و 320 نیوتن متر را تولید کند. گیربکس نصب شده روی این خودرو 6 سرعته دستی است.

در زیر می توانید شرایط فروش در نظر گرفته شده را مطالعه کنید. این شرایط فروش از روز سه شنبه 17 اسفندماه ساعت 10 صبح برقرار است.

شرایط فروش پیکاپ کلوت

شرایط فروش پیکاپ کلوت

توضیحات تکمیلی پیکاپ کلوت

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران