نسخه برقی ون اینرودز به بازار انگلستان عرضه شد

ون DFSK EC35 به تازگی توسط استارت آپ Innovation Automotive عرضه شده است. این خودرو با قیمت 20999 پوند به فروش می‌رسد. این خودرو در بازار ایران نیز با نام ون اینرودز توسط بهمن موتور عرضه شده است.

استارت آپ Innovation Automotive خود را به عنوان نخستین شرکت چندبرندی خودروهای الکتریکی انگلستان معرفی کرده و مجاز به توزیع وسایل نقلیه برقی از برندهای مختلف است. ون جدید EC35 توسط شرکت چینی DFSK ساخته شده؛ شرکتی که حاصل سرمایه‌گذاری مشترک دانگ فنگ و سوکون است.

طبق گفته‌های پاول بریجن، مدیرعامل استارت آپ، ون EC35 تعادل مناسبی بین انتشار صفر گازهای گلخانه‌ای، قابلیت حمل بار و ابعاد کامپکت برقرار می‌کند.

ون DFSK EC35 با طول 4.5 و عرض 1.68 متر، یک خودروی برقی اقتصادی به حساب می‌آید. این ماشین قادر به حمل حداکثر حجم بار 4.8 متر مکعب با وزن 1015 کیلوگرم است. ون چینی جدید می‌تواند باری با حداکثر طول 2.47 متر، عرض 1.47 متر و ارتفاع 1.13 متر را در خود جای دهد.

ون برقی EC35

خودرو در حالت عادی به وسیله کانکتور شارژ CCS شارژ می‌شود، ولی با استفاده از شارژر سریع DC می‌توان حدود 80 درصد باتری را در مدت‌زمان 1 ساعت شارژ کرد.

استارت آپ انگلیسی یک گارانتی 5 ساله/ 75000 مایل (حدود 120 هزار کیلومتر) را برای ون تمام برقی EC35 در نظر گرفته است. خریداران این ماشین دو گزینه متفاوت پیش رو دارند. یک مدل دارای باتری لیتیوم یونی 39 کیلووات ساعتی است که می‌تواند مسافتی حدود 162 کیلومتر را با حداکثر سرعت 100 کیلومتر بر ساعت طی کند. گزینه بعدی مورد تأیید WLTP بوده و قادر به پیمودن مسافت حدود 267 کیلومتر با حداکثر سرعت 80 کیلومتر بر ساعت است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران