موضوعات داغ

نصب آپشن خودرو تارا در گردهمایی مجموعه آپکو

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

روز جمعه و به دعوت آپکو (شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو)، تعدادی از خودروهای تارا در این مجموعه گردهم آمدند. هدف آپکو از برگزاری این گردهمایی، آشنایی مالکان تارا با آپشن‌های نصب شده روی این خودرو بود، چرا که مالکان تارا دنده‌ای و اتوماتیک می‌توانند جدیدترین و بهترین آپشن‌های موجود را از طریق مجموعه آپکو خریداری کنند. مجموعه آپکو در همان محل این آپشن‌ها را روی خودرو شما نصب می‌کند. تارا جدیدترین محصول ایران خودرو است که نسخه دنده‌ای آن از تابستان 1400 وارد بازار شده است و اخیرا شاهد عرضه نسخه اتوماتیک آن نیز بوده‌ایم.

گردهمایی تارا

آپشن‌های قابل انتخاب برای تارا دنده‌ای و اتوماتیک شامل طیف گسترده‌ای از انواع امکانات می‌شوند. یکی از آپشن‌های مورد پسند مشتریان ایرانی رینگ‌های آلیاژی است که با توجه به حذف این آپشن از اکثر خودروهای تولید داخل، مالکان خودروها علاقه فراوانی به استفاده از آن‌ها دارند. مالکان تارا دنده‌ای با مراجعه به مرکز آپکو می‌توانند اتومبیل خود را به رینگ‌های آلیاژی مجهز کنند.

ارتقا سیستم صوتی نیز یکی دیگر از آپشن‌های جذاب تارا است که به خصوص مورد توجه مالکان تارا دستی قرار دارد. با توجه به سادگی سیستم صوتی نصب شده روی تارا دستی، مشتریان می‌توانند سیستم صوتی این خودرو را ارتقا دهند و آن را به دوربین عقب مجهز کنند.

گردهمایی تارا

تمامی آپشن‌های قابل انتخاب برای تارا به موارد ظاهری و رفاهی معطوف نمی‌شوند، بلکه آپکو قابلیت ارتقا فنی این خودرو را نیز برای مالکان فراهم کرده است. برای مثال مالکان تارا می‌توانند با حضور در مجموعه آپکو این خودرو را به شمع سوزنی مجهز کنند، امکانی که تاثیر بسیاری بر فرآیند کاری پیشرانه تارا خواهد داشت. در ادامه می‌توانید تصاویر گردهمایی تارا در مجموعه آپکو را مشاهده نمایید:

نظرات کاربران

6 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1400/12/21
وقتی 206 sd رو بنام تارا دوبربر داره میفروشه ، و همه مشخصه های ماشین رو یکی یکی حذف کرده باید رفت پول یک ماشین دیگه رو داد تا دوباره اونها برگردونه!؟

خوب یک ماشین دیگه میخریم

چرا پول 2 تا تارا بدیم تحت نام نصب آپشن! و ماشینمون هنوز همون موتور و گریبکس و... 206 باشه!
1400/12/21
آپکو خسته نشه!! این کارها رو اسپرتی سر کوچه هم انجام میده (مطمئنا با نصف قیمت و دو برابر کیفیت). آپکو باید سمت کیت بدنه و تقویت موتور (نه فقط تعویض شمع!!) بره.
1400/12/21
طراح تارا همون طراح دنا پلاسه. اگه این آقا طراحی بلد بود، دنا رو خوب طراحی می کرد. آزموده را آزمودن خطاست.
به نظرم این آقای طراح بزارن یه قسمت دیگه نو ایران خودرو که نفسش به ماشینا نخوره
1400/12/21
از انجا که گرافیک چراغ عقب تارا خیلی زشت هست، تنها آپشن به درد بخور همون تغییر گرافیک چراغ های عقبه
1401/11/17
ثاثیر گذار بود
1400/12/23
فقط جیب مردم رو بزنید