موضوعات داغ

در تعطيلات نوروز خودروهاي فردا موتورز را تست كنيد!

عکس مطلب اول

مدير بازاريابي فردا موتورز از آغاز كارشوهاي اين گروه خودروسازي در هفت نقطه توريستي و شرايط فروش ويژه تعطيلات عيد خودرو FMC SX5 خبر داد.

محمدرضا آريان نژاد با تبريك فرارسيدن سال 1401 شمسي، گفت:‌ در ابتدا فرا رسيدن سال نو را به همه دوستان و همراهان تبريك مي‌گويم. همزمان با فرا رسيدن سال جديد، برنامه كارشوهاي فرداموتورز براي سال 1401 در دو استان مازندران و گيلان در هفت نقطه توريستي و گردشگري شروع شد. اين كارشوها كه پيش از آغاز سال نو راه اندازي شده‌اند، تا پايان تعطيلات عيد ميزبان مخاطبان فردا موتورز خواهند بود.

او افزود:‌ علاوه بر اين 7 نقطه، يك استان هم در شمال غرب كشور به عنوان محل برگزاري كارشو انتخاب خواهد شد. در شهر تهران هم يك مركز خريد براي برپايي كارشو در نظر گرفته شده است. در كنار برگزاري اين كارشوها، چند برنامه فرهنگي ورزشي با حمايت برند فردا موتورز برگزار مي شود.

مدير بازاريابي فردا موتورز درخصوص شرايط فروش محصولات اين گروه خودرويي در كارشوهاي عيدانه گفت:‌ در برنامه هايي كه جهت تعطيلات عيد در نظر گرفته شده، شرايط فروش اقساطي خودرو FMC SX5 با قيمت سال 1400 برقرار خواهد بود. اين طرح جهت ايجاد شرايط مساعد براي علاقمندان به خريد پيش از افزايش قيمت هاي احتمالي سال جديد در نظر گرفته شده است.

آريان نژاد با بيان اينكه سالي كه گذشت براي گروه صنعتي فردا سالي مملو از تلاش و پيشرفت بوده است، افزود:‌ سال 1401 براي فردا موتورز سالي به مراتب پربارتر خواهد بود و همانطور كه گفته شد از ابتداي سال با كارشوها و برنامه هاي فرهنگي آغاز خواهد شد و نكته حائز اهيمت اين كارشوها ايجاد فضا براي مخاطبان فرداموتورز براي تست خودروها و تجربه رانندگي با اين محصولات جهت خريد مطمئن تر است. در كنار اين موارد و علاوه بر اعلام شرايط فروش خودرو FMC T5 در ابتداي سال آتي، در 3 ماهه نخست سال 1401 به احتمال زياد شاهد معرفي يك خودروي جديد از سوي شركت خواهيم بود. همچنين، در سال 1401 تمركز ويژه خودروسازي فردا بر روي خدمات پس از فروش و ارائه خدمات متمايز با توجه به مدت زمان گارانتي و سرويس هاي اوليه رايگان و توسعه بيشتر عامليت ها خواهد بود.

آريان نژاد در انتها با تشكر از همراهي مخاطبان و مشتريان فردا موتورز در سال 1400 و قدرداني از اعتمادي كه در مدت فعاليت خودروسازي فردا به اين برند شد، گفت: فردا موتورز قطعاً قدر اعتماد مشتريان خود را مي داند و به پاس این همراهی و اعتماد علاوه بر معرفی محصولات جدید، در سال نو شرایط متنوعی برای فروش محصولات کنونی اعلام خواهد کرد.

نظرات کاربران

1 نظر

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد

1401/1/5
اره جون خودت بوی توافق شنیدی به قیمت ۱۴۰۰ اقساط کردی شیطون