نمایشگاه خودرو تهران ۲۷ الی ۳۰ اردیبهشت ماه 1401 در شهرآفتاب برگزار می شود

نمایشگاه بین المللی خودرو تهران (۲۰۲۲)آخر اردیبهشت ماه برگزار می شود.

طبق هماهنگی های به عمل آمده و به گزارش ستاد برگزاری این رویداد ، تاریخ برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران مشخص شد.‌

به گزارش خبرنگار خودروبانک ، طبق اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه ، چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد .

گفتنی است این نمایشگاه قرار بود ۲۶ تا ۲۹ بهمن امسال با حضور اکثریت خودروسازان کشور برگزار شود که به دلیل شیوع سویه امیکرون و به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، همچنین بنا به درخواست مشارکت کنندگان حاضر تاریخ برگزاری به تعویق افتاد .

لازم بذکر است تعویق تاریخ برگزاری نمایشگاه فرصتی فراهم آورده تا شرکت های جامانده در نمایشگاه فرصت برنامه ریزی مجدد جهت حضور و ارائه دستاوردها را داشته باشند .

نظرات
 
 
 
حسین 1401/1/16
سلام چطور میشه به عنوان رسانه ثبت نام کرد؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران